طرز تهیه کباب کنجه ای - آکابانو

در این پست از سایت آکابانو به شما طریقه ی درست کردن کباب کنجه ای را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

دستور تهیه 

کباب کنجه ای,تهیه 

کباب کنجه ای,روش تهیه 

کباب کنجه ای

طرز تهیه کباب کنجه ای

مواد لازم کباب کنجه ای :

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

فیله یا راسته گوشفند یا گوساله

نیم کیلو

نامشخص

پیاز رنده شده

1 عدد

100 گرم / 5 کالری

آب لیموی تازه

1 قاشق سوپخوری

100 گرم / 26 کالری

پودر میخک

1 قاشق چایخوری

نامشخص

زنجبیل

1 قاشق چایخوری

100 گرم / 49 کالری

گشنیز

1 قاشق سوپخوری

100 گرم / 20 کالری

کره آب کرده

مقداری

100 گرم / 737 کالری

نمک و فلفل

به میزان لازم

100 گرم / 0 کالری

طرز تهیه کباب کنجه ای :

*. به نقل از آکابانو : راسته را مطابق دستور چنجه در بخش نکات آماده کنید. آب پیاز رنده شده را گرفته در کاسه ای ریخته, پودر میخک , زنجبیل و گشنیز را اضافه نموده و مخلوط کنید.

*. چنجه ها را در این سس 3 الی 4 ساعت بخوابانید, اب لیمو را اضافه نموده و سپس به سیخ بکشید . کره آب کرده را با قلم مو روی چنجه ها بمالید و روی کباب پز بپزید. (نمک را در اواسط پخت اضافه کنید) .

خواص زنجبیل کباب کنجه ای :

*. چای زنجبیل لیمو، نه تنها در کمک به از دست دادن وزن اضافه مؤثر است بلکه می تواند به شما کمک کند که وزن فعلی تان را حفظ کنید. مواد بیو اکتیو خاص موجود در لیمو به جلوگیری از افزایش وزن کمک می کنند. یک مطالعه ثابت کرد که توانایی لیمو برای افزایش بتااکسیداسیون پراکسی زومال در بدن، به موش های آزمایشگاهی کمک کرد تا وزن فعلی شان را حفظ کنند و در عین حال مانع تجمع چربی شد.

*. علاوه بر این، عطر خالص لیمو نیز برای کاهش وزن مفید است. عطر لیمو، سیستم عصبی پاراسمپاتیک را فعال کرده، سرعت سوخت و ساز را افزایش می دهد و عملکرد ارگان ها را بهبود می بخشد و همزمان با تمام این ها، استرس را کاهش داده و هوس ها را فرو می نشاند. شما درحالت ایده آل باید چای زنجبیل لیمو را در صبح بنوشید. برای بهره مندی از مواد مغذی سودمند زنجبیل لیمو، همیشه از مواد تازه استفاده کنید.

اختصاصی آکابانو

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط