کباب بختیاری در تابه - آکابانواستیک کبابی با سس مکزیکی مخصوص استیک کبابی, استیک کبابی, استیک گوشت کبابی, طرز تهیه استیک کبابی, طرز پخت استیک کبابمواد لازم کباب بختیاری در تابه :روغن برای سرخ کردن

3 ق غ

100 گرم / 900 کالری

پیاز خلالی خرد کرده

2 عدد متوسط

100 گرم / 36 کالری

فیله گوساله خلالی خرد کرده

300 گرم

100 گرم / 200 کالری

سینه مرغ مکعبی خرد کرده

300 گرم

100 گرم / 200 کالری

قارچ ورقه ای خرد کرده

100 گرم

100 گرم / 27 کالری

نمک و فلفل

به میزان لازم

100 گرم / 0 کالری

مخلوط ادویه (زیره،جوزهندی،پودر تخم گیشنیز)

1 ق چ

نامشخص

زعفران حل کرده

یک دوم ق غ

100 گرم / 310 کالری

فلفل دلمه ای خلالی خرد کرده

1 عدد

100 گرم / 15 کالری

پیاز و جعفری خرد کرده

به مقدار لازم

100 گرم / 35 کالریاستیک کبابی با سس مکزیکی مخصوص استیک کبابی, استیک کبابی, استیک گوشت کبابی, طرز تهیه استیک کبابی, طرز پخت استیک کبابطرز تهیه کباب بختیاری در تابه :


*. مرغها را مکعبی و گوشت را نواری برش بزنید. پیاز را هم خلال خرد کنید و داخل تابه تفت بدهید تا کمی سبک شود. بعد گوشت را اضافه کنید و با حرارت ملایم تفت بدهید حدود 4-5 دقیقه ،سپس مرغ را اضافه کنید و آن را هم تفت بدهید.


استیک کبابی با سس مکزیکی مخصوص استیک کبابی, استیک کبابی, استیک گوشت کبابی, طرز تهیه استیک کبابی, طرز پخت استیک کباب*. قارچها را ورقه ای خرد کنید و به همراه نمک و فلفل و ادویه و زعفران اضافه کنید و بگذارید دوباره تفت بخورد تا کاملا مواد بپزد و بعد فلفل دلمه ای را اضافه کنید. این یک مورد را کمی کمتر از مقدار رسپی هم بریزید اشکالی ندارد چون اصولا فلفل دلمه ای طعم غالب دارد و خیلی ها دوست ندارند.


*. کباب آماده شده را داخل ظرف بریزید و با پیاز و جعفری و نان پیتا میل کنید. اگر هم نبود با نان معمولی. اینقدر خوشمزه است که به نوع نانش فکر هم نمی توانید بکنید.


اختصاصی آکابانولايک انتشار در تلگرام