یک کباب خوش طعم با نکات زیر - آکابانواگر می خواهید یکی <a style='color:#000' title='کباب کوبیده' href='http://www.akairan.com/ashpazi/kabab-gosht/9744.html'>کباب کوبیده</a> خوش طعم و عالی درست کنید فقط کافی است این نکات را رعایت کنید تا <a style='color:#000' title='کباب' href='http://www.akairan.com/ashpazi/kabab-gosht/9744.html'>کباب</a>ی مانند <a style='color:#000' title='کباب' href='http://www.akairan.com/ashpazi/kabab-gosht/9744.html'>کباب</a> های رستوران ها داشته <a style='color:#000' title='ب' href='http://www.akairan.com/ashpazi/'>ب</a>اشید,<a style='color:#000' title='کباب' href='http://www.akairan.com/ashpazi/kabab-gosht/9744.html'>کباب</a>,<a style='color:#000' title='غذا' href='http://www.akairan.com/ashpazi/'>غذا</a>های <a style='color:#000' title='گوشت' href='http://www.akairan.com/health/taghziyeh-salem/201401297919.html'>گوشت</a>یاگر می خواهید یکی کباب کوبیده خوش طعم و عالی درست کنید فقط کافی است این نکات را رعایت کنید تا کبابی مانند کباب های رستوران ها داشته باشید.درست کردن کباب کوبیده فوت و فن ساده ای دارد. در این مقاله فوت و فن درست کردن یک کباب رستورانی را به شما آموزش می دهیم.


1 . برای یک کباب کوبیده خوش طعم دوسوم گوشت دنده ی گوسفندی و یک سوم گوساله استفاده کنید.


2 . به ازای یک کیلو گوشت سیصدگرم پیاز که حدودأ سه تا پیاز متوسط میشه رو ریز رنده کنید و آبشو بگیرید چون آب پیاز باعث شیرین شدن کباب میشه.


3 . حسابی ورز بدید و سه ساعت قبل از به سیخ کشیدن بگذارید تو یخچال.


4 . حتما حداقل سه بار گوشت باید چرخ بشه.


5 . اگر سیخهایتان نو هستند یکبار خالی بگذارید روی آتش.


6 . برای سیخ کشیدن کباب کنار دستتان کاسه ی آب بگذارید و سیخهایتان هم خیس و سرد باشه اینکار کمک میکنه که کباب به سیخ بچسبه.


7 . به گوشت فقط نمک و کمی فلفل که بوی زخم گوشتو بگیره و کمی زعفران بزنید ، از ریختن پودر سوخاری ، آرد و زرد چوبه جدأ خودداری کنید.


8 . جوش شیرین هم نزنید چون باعث تلخی کباب میشه ، تخم مرغ هم نزنید چون باعث سوختن سریع روی کباب میشه.


9 . به اندازه ی یک پرتغال گوشت بردارید و به سیخ بکشید ابتدا و انتهای سیخ رو خوب بچسبانید.


اختصاصی آکاایرانگردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط

ديگر ويديوهاي کانال

ديگر عکسهاي کانال