کباب با ریواس و انبه - آکابانو
در این پست از سایت آکابانو به شما طریقه ی درست کردن گوشت کبابی با ریواس و سس باربیکیو را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

مواد لازم گوشت کبابی با ریواس و سس باربیکیو 8 نفر :

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

گوشت فیله گوساله

1150 گرم

100 گرم / 200 کالری

ساقه ریواس

2 عدد

100 گرم / 15 کالری

انبه تازه

نصف پیمانه

100 گرم / 57 کالری

برگ آویشن تازه

دو قاشق غذاخوری

100 گرم / 95 کالری

روغن زیتون

یک قاشق غذاخوری

100 گرم / 900 کالری

نمک

¼ قاشق چایخوری

100 گرم / 0 کالری

فلفل سیاه

¼ قاشق چایخوری

100 گرم / 0 کالری

سس باربیکیو

به مقدار لازم

نامشخص

طرز تهیه گوشت کبابی با ریواس و سس باربیکیو :

*. به نقل از آکابانو : فر را با دمای 325 درجه فارنهایت گرم کنید. چربی های اضافه گوشت را بگیرید و آنها را افقی برش بزنید. آنها را داخل فویل بچینید. ریواس ها را نیز از طول برش دهید.

*. ساقه های ریواس، برش های انبه و برگ های آویشن را نیز در کنار گوشت ها بجینید.روی آنها روغن، نمک و فلفل سیاه بریزید و فویل را ببندید.آنها را در سینی فر قرار دهید و به مدت یک ساعت بپزید.

*. سپس فویل را باز کنید و سس باربیکیو را روی آنها بمالید و دوباره در فر قرار دهید و بقیه روند پخت را ادامه دهید.فر را خاموش کنید. اما گوشت را تا 10 دقیقه بیرون نیاورید. پس از این زمان، آنها را به همراه سس باربیکیو سرو کنید.

خواص انبه :

*. بیماران دیابتی مقدار بیش از حد قند در خون دارند. این مقدار بالای قند به عروق آسیب می رساند شاید تعجب کنید انبه با این همه طعم شیرین چطور برای دیابتی ها مفید است. اطلاعات زیر هر گونه شک و تردید را برطرف میکند. انبه حاوی آهن، پتاسیم، اسید فولیک، ویتامین A، C و B6، مواد مغذی و فیبر است . با توجه به مطالعه انجام شده ‘انبه از میوه هایی است که در سراسر جهان زیاد مصرف می شود و پرطرفدار است طبق پژوهشهای انجام شده این یک باور غلط است که چون انبه یکی از شیرین ترین میوه هایی است که ما داریم،پس چاق کننده است. مطالعات متعددی در سراسر جهان اثبات کرده است که انبه قند خون را ثابت نگه می دارد و آنرا کنترل می کند.

اختصاصی آکابانو

لايک انتشار در تلگرام