طرز تهیه اسکالوپ گوشتhttp://cdn.akairan.com/akairan/user/10/2015511063260a.jpgمواد لازم اسکالوپ گوشت :گوشت گوساله

به میزان دلخواه

100 گرم / 200 کالری

روغن

به مقدار لازم

100 گرم / 900 کالری

فلفل سیاه و نمک

کمی

100 گرم / 0 کالری

آبلیمو

کمی

100 گرم / 5 کالریطرز تهیه اسکالوپ گوشت :


*. این خوراک از قطعات کم چربی و نازک گوساله که به شکل ورق ورق بریده شده، تهیه می شود باید رگ و ریشه گوشت خوب گرفته شود. وقتی که گوشت را به شکل ورقه ورقه بریدید، باید با گوشت کوب، آن را بگویید و چند ساعت بگذارید تا بیات شود، البته باید به آن نمک و فلفل سیاه هم اضافه کنید. روغن را داغ کرده و گوشت را در آن می ریزیم.


*. تا به مدت 7 تا 10 دقیقه خوب سرخ شود. در اواخر سرخ شدن در صورت تمایل چند قطره آبلیمو به آن اضافه کنید. گوشت که سرخ شد، آن را از ماهیتابه خارج می کنیم تا اینکه سرد و روغن آن گرفته شود. این خوراک گوشت را مانند تصویر می توانید با برنج و سیب زمینی سرخ کرده میل کنید، ضمن اینکه اگر پیاز را با جعفری خرد شده مخلوط کنید، مکمل خوشمزه ای است… البته در زمان میل کردن، می توانید گوشت را داخل ماکروویو دقایقی گرم کنید.خواص گوشت گوساله :


*. فیله گوساله حاوی حجم بسیار زیادی از پروتین و آمینواسید است. شما بعد از صرف یک وعده غذایی با این بخش از گوشت گوساله برای مدت طولانی تر احساس سیری کرده و حجم غذای مصرفی شما کاهش پیدا می کند. به همین دلیل کارشناسان تغذیه توصیه کرده اند که مردان چاق که توانایی کاهش حجم غذای خود را ندارند از این ماده غذایی در رژیم خود استفاده کنند. در عین حال متخصصان تغذیه ورزشی معتقد هستند که این بخش گوست گوساله برای امر عضله سازیبسیار مفید و کارساز است.اختصاصی آکاایرانگردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط