طرز تهیه غذای رژیمی با گوشت چرخ کرده - آکابانو

در این پست از سایت آکابانو به شما طریقه ی درست کردن غذای رژیمی با گوشت را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

غذای رژیمی,غذای رژیمی با مرغ,غذای رژیمی با بادمجان

غذای رژیمی خوشمزه با مرغ

طرز تهیه غذای رژیمی با گوشت :

*. آکابانو : گوشت چرخ کرده رو با پیاز مخلوط کنید و ته ظرف پیرکس که یکم لبه داشته باشه پهن کنید بعد سعی کنید مثل اینکه کبابه یه خطایی روش بندازید بعد روی آن رو با سیب زمینی حلقه شده بعد با فلفل سبزهای حلقه شده و بعد یک لایه پیاز حلقه شده.

*. بعد روی آن یک لایه قارچ حلقه شده و در مرحله آخر گوجه فرنگی حلقه شده بگذارید.مراحل گذاشتن مواد از سفت به نرم است چون حرارت از زیر می خورد آنهایی که سفت تر هستند دیرتر می پزند باید زیر تر باشند.روی آنها نمک و فلفل بزنید و یک کمی اندازه نصف استکان آب بریزید.بعد بزارید تو فر یا ماکروویو که بپزد.

خواص پیاز :

*. پیاز دارای ترکیبات گوگردی ، قند ، کلسیم ، املاح سدیم و پتاسیم ، ید ، سیلیس ، آهن ، فسفر و یوتامینهای A.B.C می باشد . پیاز دارای اسانس مخصوصی می باشد که در اثر پختن از بین می رود.پیاز خام فعالیت معده را زیاد می کند و در نتیجه ترشح اسید کلریدریک را تشدید می کند . بنبراین کسانیکه ناراحتی معده دارند ممکن است سوزش و درد در معده خود حس کنند . اینگونه اشخص باید پیاز پخته مصرف کنند که ترشحات دستگاه هاضمه را منظم کرده اشتها رازیاد و دل درد و نفخ معده را درمان می کند.

اختصاصی آکابانو

لايک انتشار در تلگرام