خورش گوجه سبز

در این بخش از سایت آکابانو طرز تهیهخورش گوجه سبزرا برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

گوجه سبز میوه ی مورد علاقه ی بسیاری از مردم است. در این مطلب خورش گوجه سبز را قرار داده ایم. این خورش نیاز به چاشنی ندارد و گوجه سبز مزه بسیار خوبی به این خورش خواهد داد. برای تهیه یک خورش گوجه سبز خوشمزه با گوشت مرغ، باآکابانو همراه شوید.

خورش <a style='color:#000' title='گوجه سبز' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/9645.html'>گوجه سبز</a>,طرز تهیه خورش <a style='color:#000' title='گوجه سبز' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/9645.html'>گوجه سبز</a>,طرز تهیه <a style='color:#000' title='خورشت' href='http://www.akairan.com/ashpazi/khoresh/'>خورشت</a> <a style='color:#000' title='گوجه سبز' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/9645.html'>گوجه سبز</a>

خورشگوجه سبز

مواد لازم برای آشپزی آکا:

▪ مرغ۳۰۰:گرم،
گوجه سبز: ۲۰ عدد،
جعفری خشک: ۸ قاشق غذاخوری،
▪ نعناع: ۳ قاشق غذاخوری،
▪ پیاز: یک عدد متوسط،
▪ آرد گندم: یک قاشق غذاخوری پر،
▪ آب: ۲ لیوان و روغن به میزان کافی.

طرز تهیه:

مقداری روغن را در ظرفی بریزید و پیاز خرد شده را در آن سرخ کنید. سپس مرغ را به همراه نمک و زردچوبه به پیاز بیفزایید و بگذارید به مدت ۱۰ دقیقه با حرارت ملایم، سرخ شود. (لازم است تکه های مرغ را قبلاً به صورت کوچک خرد کنید) بعد آرد و نعناع و جعفری خشک و آب را اضافه کنید. گوجه سبز را زمانی در قابلمه بریزید که احساس کنید خورش شما کمی جا افتاده است زیرا گوجه سبز خیلی زود له می شود. حدود ۱۵ دقیقه زمان لازم است تا رنگ گوجه سبزها کمی تغییر کند. اکنون خورش تان آماده است.

امیدواریم با تهیه این غذای خوشمزه، لذت کافی را برده و لحظات خوشی را در کنار خانواده سپری کنید.

نـوش جان

گردآوری: آشپزی آکا

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام