چگونه سویا را خوشمزه بپزیم ؟ - آکابانو

,سویا خوشمزه, چگونه سویا را خوشمزه بپزیم, برای خوشمزه کردن سویا به نکته هاى زیر دقت کنید,<a style='color:#000' title='نکات آشپزی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/nokat-ashpazi/'>نکات آشپزی</a> و نکات آموزنده در خانه داری

با اینکه سویا جایگزین مناسبی برای گوشت است و از لحاظ غذایی هم بسیار مفید و با ارزش است اما بیشتر خانواده ها از طعم ومزه آن خوششان نمى آید .


برای خوشمزه کردن سویا به نکته هاى زیر دقت کنید :


ابتدا سویا را در مفدار لازم آب گرم خیس کنید و یکی دو بار آب آن را عوض کنید . وقتی سویا نرم شد ، آن را در صافى بریزید تا آب آن کاملا گرفته شود سپس در ظرفى پیاز رنده شده را سرخ کنید و به آن ادویه نمک و رب گو جه فرنگى را اضافه کنید ، حالا سویا را داخل آن بریزید و تفت دهید .

در این مرحله 2 قاشق غذا خورى آبغوره را نیز به مواد اضافه کنید اندکى صبر کرده و یک استکان آب به این مخلوط اضافه کنید حالا درب ظرف را بگذارید تا با حرارت ملایم به مدت 5 دقیقه بپزد . حالا سویاى شما مزه دار شده است . آین را به ماکارونى یا خوراک مى توانید اضافه کنید.

سویا خوشمزه, چگونه سویا را خوشمزه بپزیم, برای خوشمزه کردن سویا به نکته هاى زیر دقت کنید سویا خوشمزه, چگونه سویا را خوشمزه بپزیم, برای خوشمزه کردن سویا به نکته هاى زیر دقت کنید


گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام