املت پنیر

در این بخش از سایت آکابانو طرز تهیهاملت پنیررا برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

املت پنیر یک غذای خوشمزه و کامل و پر از آهن برای صبحانه است. در ادامه طرز تهیه ایناملت خوشمزه را آموزش می دهیم. با ما همراه باشید.

املت تخم مرغ و پنیر

<a style='color:#000' title='املت' href='http://www.akairan.com/ashpazi/omlet/'>املت</a> <a style='color:#000' title='تخم مرغ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/omlet/gazabatokhmemorgh.html'>تخم مرغ</a>,<a style='color:#000' title='املت' href='http://www.akairan.com/ashpazi/omlet/'>املت</a> <a style='color:#000' title='پنیر' href='http://www.akairan.com/ashpazi/europefood1/110818011246.html'>پنیر</a>,<a style='color:#000' title='املت' href='http://www.akairan.com/ashpazi/omlet/'>املت</a> مخلوط

طرز تهیه املت پنیر

مواد لازم :

▪ یک قاشق چایخوری کره یا روغن زیتون،
▪ چهار عددسفیده تخم مرغ،
▪ نصف قاشق چایخوری نمک،
▪ مقداری سبزیجات معطر خرد شده مانند جعفری، تره و...،
▪ مقداری اسفناج خرد و پخته شده،
پنیر پارمزان یا هر نوع پنیر دلخواه.


طرز تهیه:
در حرارت ملایم، در ظرفی کره را آب کنید. سفیده تخم مرغ و نمک را با هم مخلوط کنید. هرچه سفیده را بیشتر بزنید املت شما سبک تر و پف دارتر می شود حال این مخلوط را در ظرف حاوی کره بریزید و تابه را روی گاز به عقب و جلو ببرید. با این عمل تخم مرغ ها به ظرف نمی چسبند. در صورت چسبیدن از یک کاردک استفاده کنید و آن را از ظرف جدا کنید. سایر مواد را روی یک نیمه تخم مرغ بریزید و با کمک قاشق، نیمه دوم را بر روی اولی تا کنید. خیلی فشار ندهید. با یک دست ظرف را بگیرید و در دست دیگر یک بشقاب داشته باشید. املت را در ظرف برگردانید و با سبزیجات و پنیر تزئین کنید.

امیدواریم با تهیه ایناملت خوشمزه، لذت کافی را برده و لحظات خوشی را در کنار خانواده سپری کنید.

نـوش جان

روزنامه کارگزاران

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام