اردور سبزیجات

در این بخش از سایت آکابانو طرز تهیهاردور سبزیجاترا برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

اردور یا همان پیش غذایک بشقاب کوچک حاوی غذا و یا یک نوشیدنی است که قبل از وعده غذایی و یا غذای اصلی سرو می شود. در ادامه طرز تهیهاردور سبزیجاترا آموزش می دهیم. با ما همراه باشید.

روش تهیه اردور سبزیجات

[categoriy],#13;#10;#13;#10; اردور <a style='color:#000' title='سبزی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/2013103448.html'>سبزی</a>جات,طرز تهیه اردور <a style='color:#000' title='سبزی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/2013103448.html'>سبزی</a>جات,روش تهیه اردور <a style='color:#000' title='سبزی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/2013103448.html'>سبزی</a>جات

طرز تهیه اردور

مواد لازم:

- سیب زمینی پخته خرد شده 6 پیمانه

- هویج پخته خرد شده 1 پیمانه

- لوبیا سبز پخته خرد شده 1 پیمانه

- نخود سبز پخته 1 پیمانه

- خیارشور خرد شده 1 پیمانه

- لوبیا قرمز پخته 1 پیمانه

- تخم مرغ آب پز خرد شده 4 عدد

- پیازچه و جعفری و گشنیز خرد شده 2/1 پیمانه

- روغن زیتون یا روغن سالاد 4/1 پیمانه

- سس مایونز 1 پیمانه

- خامه 1 پیمانه

- سرکه و آب لیمو ترش تا 3/1 پیمانه

- نمک و فلفل به مقدار لازم.

طرز تهیه:

سیب زمینی را با پوست و با آب و نمک به میزان لازم بپزید و سپس پوست آنرا جدا و به چهارگوش های 1×1 سانتیمتری خرد نموده و با روغن زیتون مخلوط نمائید. هویج پخته شده را هم مانند سیب زمینی خرد کنید ، لوبیا سبز را به قطعات یک سانتیمتری برش نموده و با یک عدد پیاز کوچک ریز خرد شده با کمی روغن زیتون تا حدی تفت دهید تا فقط براق شود سپس با کمک آب و نمک به میزان لازم بپزید. کلیه مواد فوق را با هم مخلوط و با سسس فوق بیامیزید. در صورت دلخواه می توانید دو حبه سیر پوره شده را به پیش غذای فوق اضافه نمائید. در صورت دلخواه می توانید آنرا به سه قسمت مساوی تقسیم نموده و با رنگهای مجاز خوراکی برنگهای الوان درآورید.

امیدواریم با تهیه ایناردور خوشمزه، لذت کافی را برده و لحظات خوشی را در کنار خانواده سپری کنید.

نـوش جان

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام