طرز تهیه ی خورش مخصوص پاستا (غذای ایتالیایی) - آکابانو

خورش مخصوص <a style='color:#000' title='پاستا' href='http://www.akairan.com/ashpazi/pasta1/'>پاستا</a>, سس مخصوص <a style='color:#000' title='پاستا' href='http://www.akairan.com/ashpazi/pasta1/'>پاستا</a>, طرز تهیه سس <a style='color:#000' title='پاستا' href='http://www.akairan.com/ashpazi/pasta1/'>پاستا</a>,انواع <a style='color:#000' title='ماکارونی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/pasta1/'>ماکارونی</a> و <a style='color:#000' title='پاستا' href='http://www.akairan.com/ashpazi/pasta1/'>پاستا</a>


مواد لازم :

هویج قاچ شدهیک و نیم فنجان
پیاز سفید خرد شدهیک فنجان
پیاز قرمز خرد شدهیک عدد
گوجه فرنگی قاچ شده7 عدد
کدوی سبز خرد شده3 فنجان
فلفل دلمه اییک عدد
ریحان خرد شدهدو قاشق سوپ خوری
سیر خرد شده3 حبه
فلفل ، شکر و نمکاز هر کدام یک پر
آردیک قاشق سوپ خوری
رب گوجه فرنگی150 گرم
پنیر پارمساننصف فنجان
خامه رقیقیک فنجان
پاستا ورقه ای25 گرم

طرز تهیه :
هویج ، پیاز ، جعفری ، ریحان و سیر را به مدت 15 دقیقه در روغن سرخ کنید . سپس در ظرف را ببندید تا به مدت 15 دقیقه دیگر سرخ شوند . سپس گوجه فرنگی ، کدو ، فلفل سبز ، نمک ، فلفل و شکر را نیز به آن بیفزایید و به مدت 45 دقیقه آن را سرخ کنید .

در یک ظرف جداگانه ، یک قاشق سوپ خوری کره را آب کرده ، آرد را به آن اضافه کنید ، خامه را نیز به آن افزوده و هم بزنید . رب گوجه فرنگی را نیز اضافه کرده و هم بزنید تا مخلوط یکدست شود . مخلوط را به همراه پنیر به سبزیجات اضافه کرده و هم بزنید . آن را روی پاستا که جداگانه پخته اید سرو کنید .

منبع : sooran.com

گردآوری آشپزی آکابانو

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام