طرز تهیه پاستا با ماهی کره ای - آکابانو

در این پست از سایت آکابانو به شما طریقه ی درست کردن پاستا با ماهی کره ای را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

درست کردن <a style='color:#000' title='پاستا' href='http://www.akairan.com/ashpazi/pasta1/'>پاستا</a> با <a style='color:#000' title='قارچ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/vegetables/ghazagharch.html'>قارچ</a> و <a style='color:#000' title='کلم بروکلی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/10163.html'>کلم بروکلی</a>,روش تهیه <a style='color:#000' title='پاستا' href='http://www.akairan.com/ashpazi/pasta1/'>پاستا</a> با ماهی کره ای,<a style='color:#000' title='پاستا' href='http://www.akairan.com/ashpazi/pasta1/'>پاستا</a> با <a style='color:#000' title='قارچ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/vegetables/ghazagharch.html'>قارچ</a> و <a style='color:#000' title='کلم بروکلی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/10163.html'>کلم بروکلی</a> خوشمزه

طرز تهیه پاستا با ماهی کره ای

مواد لازم پاستا قارچ و بروکلی :

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

پاستا

1 بسته

100 گرم / 127 کالری

ماهی سوف یا سفید

1 کیلو

100 گرم / 100 کالری

کره

100 گرم

100 گرم / 737 کالری

پنیر پیتزا

100 گرم

100 گرم / 330 کالری

سس گوجه فرنگی

به مقدار لازم

100 گرم / 89 کالری

سس بشامل

به مقدار لازم

نامشخص

نمک,فلفل سیاه,فلفل قرمز

به مقدار لازم

100 گرم / 0 کالری

طرز تهیه پاستا قارچ و بروکلی :

*. به نقل از آکابانو : یک تابه معمولی انتخاب کنید. پیاز را بسیار ریز خرد و با 3 قاشق روغن آن را درون تابه سرخ کنید. سیر را له یا رنده کنید و به آن اضافه کنید. فلفل سبز را درون تابه بریزد و پس از 2 دقیقه تفت دادن قارچ را اضافه کنید.

*. پس از مدتی تفت دادن آرد را اضافه کنید و خوب هم بزنید.2/3 لیوان آبجوش حاضر کنید و رب گوجه فرنگی را درون آن حل کنید. مایع را به همراه خامه به محتویات تابه اضافه کنید و اجازه دهید تا خوب بجوشد و غلیظ شود.

*. کلم بروکلی را خرد کنید. ابتدا سوسیس ها کوکتل و سپس بروکلی ها را به فاصله 3 دقیقه به مایه اضافه کنید. نمک و فلفل را به میزان دلخواه اضافه کنید و در تابه را بگذارید و اجازه دهید تا مواد 15 دقیقه روی حرارت ملایم بجوشند.

*. در این هنگام ماکارونی را طبق دستور بجوشانید و آبکش کنید. سپس ظرف مورد نظرتان را حاضر کنید و پاستا را درون آن ریخته و از مایه روی آن بریزید و نوش جان کنید!

خواص سیر :

*. روزانه مصرف نصف یا یک حبه سیر خام توصیه می شود.مصرف پماد غلیظ سیر ممکن است موجب تحریکات جلدی و حتی سوختگی های خفیف شود. سایر مصارف سیر شامل استفاده از آن برای درمان تب، سرفه، سردرد، شکم درد، احتقان سینوسی، نقرس، روماتیسم، هموروئید، آسم، برونشیت، تنگی نفس، فشار خون پایین، قند خون پایین، قند خون بالا و جای گزیدگی مار استفاده می شود. همچنین از سیر برای مبارزه با استرس و خستگی و حفظ سلامت کبد نیز استفاده می گردد.سیر برای درمان نسیان و فراموشی مفید است .

منبع : ایران کوک

گردآوری : آکابانو

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام