ماکارونی با اسفناج

ماکارونی با اسفناج

 روغن را در ماهی تابه گرم کنید و ژامبون را در آن سرخ کنید ، ژامبون سرخ شده را از ماهی تابه در آورید . پیاز را 5 دقیقه در ماهی تابه سرخ کنید ...


 <a style='color:#000' title='ماکارونی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/pasta1/'>ماکارونی</a> با <a style='color:#000' title='اسفناج' href='http://www.akairan.com/ashpazi/vegetables/110818114957.html'>اسفناج</a> ,طرز تهیه <a style='color:#000' title='ماکارونی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/pasta1/'>ماکارونی</a> با <a style='color:#000' title='اسفناج' href='http://www.akairan.com/ashpazi/vegetables/110818114957.html'>اسفناج</a> ,روش تهیه <a style='color:#000' title='ماکارونی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/pasta1/'>ماکارونی</a> با <a style='color:#000' title='اسفناج' href='http://www.akairan.com/ashpazi/vegetables/110818114957.html'>اسفناج</a> ,[categoriy]

مواد لازم برای آشپزی آکا

برای آشپزی آکا

برای 4 نفر
6 ورق ژامبون خرد شده

2/1 پیاز کوچک خرد شده

235 گرم قارچ خرد شده

2/1 قاشق چایخوری جوز

450 گرم اسفناج تازه

نمک و فلفل به میزان دلخواه

2 قاشق سوپخوری پنیر پیتزا رنده شده

1 قاشق سوپخوری روغن مایع

نمک ، فلفل به میزان دلخواه


طرز تهیه :

روغن را در ماهی تابه گرم کنید و ژامبون را در آن سرخ کنید ، ژامبون سرخ شده را از ماهی تابه در آورید . پیاز را 5 دقیقه در ماهی تابه سرخ کنید .

قارچ را در ماهی تابه بریزید و 5 دقیقه سرخ کنید . پیاز و قارچ را از ماهی تابه خارج کنید . روغن ماهی تابه را خالی نمایید . اسفناج را در ماهی تابه بریزید و با حرات ملایم بپزید تا نرم شود . جوز را روی اسفناج بریزید و حرارت زیر ماهی تابه را زیاد کنید و وقتی آب اسفناج تمام شد اسفناج را از ماهی تابه خارج کرده و کاملا خرد کنید و دوباره در ماهی تابه بریزید .

ژامبون و قارچ و پیاز را در ماهی تابه بریزید و با اسفناج خوب هم بزنید و نمک و فلفل به آن اضافه کنید .ماکارونی را در آب جوش که یک قاشق نمک در آن ریخته اید بریزید و آبکشی کنید .ماکارونی آبکشی شده را در قابلمه بریزید و مخلوط قارچ و ژامبون و اسفناج را روی آن بریزید و هم بزنید . ماکارونی را در ظرف مورد نظر کشیده و پنیر را روی آن بپاشید .

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام