غذای رژیمی با گوشت چرخ کرده - آکابانو

در این پست از سایت آکابانو به شما طریقه ی درست کردن گوشت چرخ کرده رژیمی را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

<a style='color:#000' title='گوشت چرخ کرده' href='http://www.akairan.com/health/taghziyeh-salem/201401297919.html'>گوشت چرخ کرده</a> رژیمی,مواد لازم 

<a style='color:#000' title='گوشت چرخ کرده' href='http://www.akairan.com/health/taghziyeh-salem/201401297919.html'>گوشت چرخ کرده</a> رژیمی,طرز تهیه 

<a style='color:#000' title='گوشت چرخ کرده' href='http://www.akairan.com/health/taghziyeh-salem/201401297919.html'>گوشت چرخ کرده</a> رژیمی

درست کردن گوشت چرخ کرده رژیمی

مواد لازم گوشت چرخ کرده رژیمی :

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

گوشت چرخ کرده

به مقدار لازم

100 گرم / 200 کالری

پیاز

رنده شده به مقدار لازم

100 گرم / 5 کالری

پیاز

حلقه شده به مقدار لازم

100 گرم / 5 کالری

فلفل سبز

حلقه شده به مقدار لازم

100 گرم / 22 کالری

قارچ

حلقه شده به مقدار لازم

100 گرم / 27 کالری

سیب زمینی

حلقه شده به مقدار لازم

100 گرم / 75 کالری

گوجه فرنگی

حلقه شده به مقدار لازم

100 گرم / 15 کالری

طرز تهیه گوشت چرخ کرده رژیمی :

*. آکابانو : گوشت چرخ کرده رو با پیاز مخلوط کنید و ته ظرف پیرکس که یکم لبه داشته باشه پهن کنید بعد سعی کنید مثل اینکه کبابه یه خطایی روش بندازید بعد روی آن رو با سیب زمینی حلقه شده.

*. بعد با فلفل سبزهای حلقه شده و بعد یک لایه پیاز حلقه شده و بعد روی آن یک لایه قارچ حلقه شده و در مرحله آخر گوجه فرنگی حلقه شده بگذارید.مراحل گذاشتن مواد از سفت به نرم است.

*. چون حرارت از زیر می خورد آنهایی که سفت تر هستند دیرتر می پزند باید زیر تر باشند.روی آنها نمک و فلفل بزنید و یک کمی اندازه نصف استکان آب بریزید.بعد بزارید تو فر یا ماکروویو که بپزد.

خواص قارچ :

قارچ منبع غنی از سلنیوم

*. سلنیوم آنتی اکسیدانی است که با ویتامین E کار می کند و از سلول ها در برابر صدمات رادیکال های آزاد محافظت می نماید. مطالعات نشان داده است افرادی که دو برابر مقدار توصیه شده در روز سلنیوم مصرف کرده اند، خطر سرطان پروستات در آنها تا ۶۵ درصد کاهش یافته است.

*. یک مطالعه بر روی افراد مسن نشان داد، مردانی که مقدار سلنیوم خون شان کم است، در مقایسه با آنهایی که سطح سلنیوم خون بالایی دارند، ۴ تا ۵ برابر بیشتر در معرض سرطان پروستات قرار دارند.

اختصاصی آکابانو

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام