پیتزای دودی رژیمی - آکابانو

در این پست از سایت آکابانو به شما طریقه ی درست کردن پیتزای دودی رژیمی را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

<a style='color:#000' title='پیتزا' href='http://www.akairan.com/ashpazi/piza1/'>پیتزا</a>,<a style='color:#000' title='پیتزا' href='http://www.akairan.com/ashpazi/piza1/'>پیتزا</a>ی دودی رژیمی,طرز تهیه <a style='color:#000' title='پیتزا' href='http://www.akairan.com/ashpazi/piza1/'>پیتزا</a>ی دودی رژیمی

طرز آماده سازی پیتزای دودی رژیمی

وعده : 12 قطعه

زمان آماده سازی مقدمات : 10 دقیقه

زمان پخت : در دمای 450 درجه فارنهایت ، 16 دقیقه

مواد لازم پیتزای دودی رژیمی :

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

خمیر پیتزای آماده

350 گرم

100 گرم / 250 کالری

سیر سفید و گیاهان معطر

120 گرم

100 گرم / 120 کالری

پنیر گوتا رنده شده

2 فنجان

نامشخص

پنیر ریکوتا ایتالیایی و یا پنیر پیتزا

1 فنجان

نامشخص

بوقلمون دودی ورقه شده

2 اونس

100 گرم / 133 کالری

ریحان

به مقدار دلخواه

100 گرم / 40 کالری

طرز تهیه پیتزای دودی رژیمی :

*. آکابانو : فر را در درجه ی 450 فارنهایت گرم کنید. در سینی فر نسوزی روغن اسپری کنید.خمیر پیتزا را بروی سینی فر پهن کنید و در دمای 450 درجه به مدت 8 دقیقه در فر قرار دهید.سینی را از فر بیرون بیاورید ، ادویه و سیر را بروی آن بپاشید.

*. سپس مقداری پنیر پیتزا را با پنیر موزارلا مخلوط کرده و روی خمیر بپاشید و بوقلمون های ورقه شده را روی آن پهن کنید و به مدت 8 دقیقه در فر قرار دهید تا طلایی شود.غذا حاضر است آنرا به دوازده قطعه کنید و با برگهای ریحان نزئین کنید.خواص ریحان :

خواص ریحان برای بهبود علائم سرماخوردگی

*. وقتی از فصل گرم به فصل سرد می رویم بیشتر مردم آنفولانزا و سرما خوردگی می گیرند ، و تب می کنند. اگر ریحان را به چای یا شیرگرم و یا حتی آب ساده اضافه کنیم فورا علائم سرما خوردگی را پایین می آورد.

ریحان ضد باکتری است

*. ریحان به دلیل داشتن اوژنول، لینالول، لیمونن, سیترال، ترپینول دارای خواص ضد باکتریایی است . عصاره آن را برروی زخم میکشند تا مانع عفونت شود. افزودن ریحان به سبزیجات باعث سالم شدن غذا می شود.

اختصاصی آکابانو

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام