سالادی خوشمزه برای رژیم های کم کلسترول - آکابانو
,<a style='color:#000' title='سالاد' href='http://www.akairan.com/ashpazi/salad/'>سالاد</a>, <a style='color:#000' title='ذرت' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/10135.html'>ذرت</a>, <a style='color:#000' title='گوجه فرنگی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/tomato.html'>گوجه فرنگی</a>,<a style='color:#000' title='غذاهای رژیمی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/regimi1/'>غذاهای رژیمی</a> انواع غذای رژیمی

این سالاد تازه و خوش عطر و طعم برای افراد با کلسترول بالا با ریحان و سرکه برای روزهای گرمی که در راه است، کولاک می‌کند...
سالاد ذرت
▪ برای چهار نفر
▪ زمان آماده شدن: ۴۵ دقیقه
این سالاد تازه و خوش عطر و طعم شامل ذرت، گوجه#8204;فرنگی و پیاز با ریحان و سرکه برای روزهای گرمی که در راه است، کولاک می#8204;کند.


▪ مواد لازم
ـ ذرت، پوست گرفته و تمیز: 6 عدد
ـ گوجه#8204;فرنگی، خردشده: ۳عدد
ـ پیاز، خردشده یک عدد
ـ ریحان، خردشده: یک#8204;چهارم پیمانه
ـ روغن زیتون: یک#8204;چهارم پیمانه
ـ سرکه سفید:۲ قاشق غذاخوری
ـ نمک و فلفل به میزان لازم

▪طرز تهیه

ـ آب را در یک قابلمه بزرگ به جوش بیاورید. ذرت#8204;ها را ۷ تا ۱۰ یا تا اندازه دلخواهتان آب#8204;پز کنید. بعد در آبکش بگذارید تا خنک شود و دانه#8204;های ذرت را با یک چاقوی تیز از چوبش جدا کنید.
ـ در یک کاسه بزرگ ذرت، گوجه#8204;فرنگی، پیاز، روغن زیتون، سرکه و نمک و فلفل را خوب با هم مخلوط کنید. ۲۰ دقیقه در یخچال بگذارید و خنک سرو کنید.

▪ اطلاعات تغذیه براساس یک وعده غذائی
ـ کالری: ۳۰۹
ـ چربی کل: ۱۵/۸ گرم
ـ کلسترول: صفر
ـ سدیم: ۳۶ میلی#8204;گرم
ـ کربوهیدرات کل: ۴۳/۶ گرم
ـ فیبر: ۶/۱ گرم
ـ پروتئین: ۶/۱ گرم

منبع : seemorgh.com

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام