10 آب میوه مخلوط رژیمی - قسمت اول - آکابانو

در این پست از سایت آکابانو به شما طریقه ی درست کردن کوکتل میوه رژیمی را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

کوکتل,کوکتل میوه رژیمی,آبمیوه

طرز تهیه کوکتل رژیمی

*. تلاش شما در یک روز برای غذا خوردن مناسب می تواند با خوردن یک آبمیوه پر کالری نابود شود. به همین خاطر ما آبمیوه های رژیمی را در اینجا معرفی می کنیم.

موهیتو هندوانه : 100 کالری

*. تلاش شما در یک روز برای غذا خوردن مناسب می تواند با خوردن یک آبمیوه پر کالری نابود شود. به همین خاطر ما آبمیوه های رژیمی را در اینجا معرفی می کنیم. که با موهیتو کوبایی آغاز می شود.از یک دسته چوبی یا یک قاشق برای له کردن مکعب های هندوانه و برگ های تازه نعنا استفاده کنید. به آن آب و عرق نیشکر اضافه کنید تا یک نوشیدنی موهیتو با نصف کالری معمول داشته باشید.

کوکتل,کوکتل میوه رژیمی,آبمیوه

طرز تهیه کوکتل میوه رژیمی

مارگاریتا ساده : 170 کالری

*. برای کاهش دادن صدها کالری این آبمیوه مکزیکی از کالری بیش از اندازه که در اثر مخلوط کردن آن با شربت ایجاد می شود پرهیز کنید. مواد اصلی را اندازه بگیرید :یک لیمو تازه را آبگیری کرده و به آن مقداری عصل اضافه کنید. میزان معمول این نوشیدنی یک لیوان در روز پیشنهاد می شود. این یکی از راه هایی است که می توان به وسیله آن وزن و کالری ها را کنترل کرد.

کوکتل,کوکتل میوه رژیمی,آبمیوه

طرز تهیه کوکتل میوه رژیمی

پینیا کولادای رژیمی : 229 کالری

*. شیره شیرین نارگیل و مقداری عرق نیشکر را مخلوط کنید. سپس توت فرنگی های تازه را به آن اضافه کنید و شربت آگاو (نوعی کاکتوس) را روی آن بریزید و با یخ مخلوط کرده و هم بزنید. با این روش شما 12 انس نوشیدنی استوایی تولید می کنید که کالری آن برابر با یک مشت چوب شور است.

کوکتل,کوکتل میوه رژیمی,آبمیوه

طرز تهیه آبمیوه رژیمی

شوکو کوزمو : 70 کالری

*. می توانید مقداری آب رژیمی زغال اخته ، لیمو ترش، پرتقال به آن اضافه کنید و سپس در مخلوط کن هم بزنید. این نوشیدنی نسبت به دیگر نوشیدنی های دیگر کالری بسیار کمتری دارد.

کوکتل,کوکتل میوه رژیمی,آبمیوه

طرز تهیه آبمیوه رژیمی

دیاکوئیری (نام نوعی نوشیدنی با ترکیب پرتقال و ...) رژیمی تمشک : 145 کالری

*. با یک فنجان تمشک بدون شکر شروع کنید تفاوتی نمی کند که آنها تازه یا فریز شده باشند. تمشک ساده در مقایسه با تمشک فریز شده با شربت که 225 کالری دارد تنها 50 کالری دارد. به این ترکیب عرق نیشکر، یخ و برای شیرین کردن آن یک قاشق چای خوری استویا ( نوعی گیاه جایگزین شکر) اضافه کنید. آنها در مخلوط کن میکس کنید و از ترکیب خوشمزه و رژیمی لذت ببرید.

کوکتل,کوکتل میوه رژیمی,آبمیوه

طرز تهیه کوکتل میوه رژیمی

باید های نوشیدنی های رژیمی :

*. به جای آب میوه های مصنوعی از آب میوه 100% تازه استفاده کنید.به جای نوشیدنی های ملایم از نوشیدنی های 0 کالری استفاده کنید. می توانید طعم آب گازدار، سلتزر (نوعی آب گازدار) و یا سودا را امتحان کنید.مواد کمتر یعنی کالری کمتر مراقب باشید، میانه روی همیشه به تعادل وزن وسلامتی شما کمک می کند.

کوکتل,کوکتل میوه رژیمی,آبمیوه

طرز تهیه آبمیوه رژیمی

ادامه دارد ...

خواص تمشک :

*. جوشانده ۲۵ گرم از برگهای تمشک در یک لیتر آب برای درمان انسداد مجاری ادرار مفید است.

*. تمشک سرشار از ویتامین های C وK است و دارای خواص خنک، نرم کننده و ضد اسکوربوت می باشد.

*. تمشک خون را تصفیه می کند و برای کسانی که به روماتیسم مبتلا هستند، بسیار مفید است.

*. تمشک یبوست مزاج را معالجه می کند.

اختصاصی آکابانو

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام