خوراک مرغ مخصوص رژیم غذایی دیابت - آکابانو

در این پست از سایت آکابانو به شما طریقه ی درست کردن خوراک مرغ را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

<a style='color:#000' title='خوراک مرغ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/chiken1/chicken-feed.html'>خوراک مرغ</a>,<a style='color:#000' title='خوراک مرغ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/chiken1/chicken-feed.html'>خوراک مرغ</a> و <a style='color:#000' title='قارچ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/vegetables/ghazagharch.html'>قارچ</a>,<a style='color:#000' title='خوراک مرغ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/chiken1/chicken-feed.html'>خوراک مرغ</a> ساده

خوراک مرغ با سبزیجات


مواد لازم خوراک مرغ :

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

آرد

یک چهارم فنجان

100 گرم / 360 کالری

سینه مرغ

دو تکه

100 گرم / 200 کالری

روغن زیتون

یک قاشق غذاخوری

100 گرم / 900 کالری

کره

یک قاشق غذاخوری

100 گرم / 737 کالری

قارچ

ورقه شده دو فنجان

100 گرم / 27 کالری

نمک و فلفل

به مقدار کافی

100 گرم / 0 کالری

ریحان

کمی خشک شده

100 گرم / 40 کالری

آویشن

کمی در صورت تمایل

100 گرم / 95 کالری

طرزتهیه خوراک مرغ :

*. به نقل از آکابانو :آرد، فلفل، آویشن و ریحان را با هم مخلوط کنید.سینه های مرغ را شسته، خشک کنید و روی هر کدام مقداری از مخلوط آرد و سبزیجات معطر را بریزید.داخل ماهیتابه تفلون، روغن زیتون را ریخته و سینه ها را در آن تفت دهید.

*. توجه داشته باشید که شعله کم باشد به طوری که سینه ها در مدت پانزده دقیقه برشته شوند.در ظرفی جداگانه قارچ ها را با کمی کره تفت دهید و در صورت تمایل چند قطره آب لیمو ترش تازه به همراه کمی نمک و فلفل به آن اضافه کنید.

*. پس از آماده شدن قارچ ها کمی از مخلوط آرد و سبزیجات معطر را روی قارچ ها ریخته و حرارت دهید تا به غلظت قارچ و مخلوط درون ماهیتابه افزوده شود.سپس مخلوط حاوی قارچ را روی سینه های مرغ ریخته و سرو کنید.

نکات تغذیه ای :

*. این غذا دارای مواد مغذی به شرح زیر است :

*. 333 کالری

خواص آویشن :

*. جوشانده آویشن برای درمان اسهال و پیچش روده بسیار توصیه می شود.چای دم کرده آن را نیز برای درمان عفونت گوش میانی، نفخ و تهوع استفاده می کنند،

*. افرادی که دچار گرفتگی و دردهای عضلانی و مفصلی به خصوص روماتیسم هستند حمام آویشن برایشان بسیار مفید است.

*. آویشن یکی از بهترین داروهای گیاهی برای تقویت اعصاب، درمان افسردگی، خستگی و بی خوابی مفید است و مصرف آن موجب کاهش فشارخون و چربی خون می شود.

اختصاصی آکابانو

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام