سالاد گرم سیب زمینی - آکابانو


<a style='color:#000' title='سالاد' href='http://www.akairan.com/ashpazi/salad/'>سالاد</a> <a style='color:#000' title='سیب زمینی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/2751.html'>سیب زمینی</a>,<a style='color:#000' title='سالاد' href='http://www.akairan.com/ashpazi/salad/'>سالاد</a> سی<a style='color:#000' title='ب' href='http://www.akairan.com/ashpazi/'>ب</a>,<a style='color:#000' title='سیب زمینی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/2751.html'>سیب زمینی</a>مواد لازم سالاد سیب زمینی :سیب زمینی قرمز متوسط

3 کیلو

100 گرم / 75 کالری

پیاز قرمز بزرگ و تقریبا خرد شده

1 عدد

100 گرم / 36 کالری

روغن زیتون

سه چهارم پیمانه

100 گرم / 900 کالری

سرکه قرمز

نصف پیمانه

100 گرم / 22 کالری

جعفری تقریبا خرد شده

یک سوم پیمانه

100 گرم / 25 کالری

پونه کوهی خرد شده

یک چهارم پیمانه

100 گرم /66 کالری

نمک و فلفل سیاه

به اندازه ی لازم

100 گرم / 0 کالری

روش تهیه سالاد سیب زمینی :


*. سیب زمینی ها را قطعه قطعه کرده و دور آن ها فویلی ببندید و به صورت کوره ای بگذارید تا پخته شوند که این کار حدودا 45 دقیقه طول خواهد کشید.

*. در نهایت آن ها را داخل ظرفی بریزید و سپس مواد دیگر از جمله پیاز، روغن زیتون ، سرکه ، جعفری ، پونه، نمک، و فلفل را در یک کاسه بریزید و آنها را کاملا با هم ترکیب کنید.

*. در آخر هم سیب زمینی های پخته شده و داغ را به محتویات ظرف اضافه کنید و این سالاد گرم سیب زمینی را میل کنید و لذت ببرید.


خواص پونه کوهی :


*. پونه کوهی از بهترین گیاهان تقویت کننده بشمار می رود مصرف پونه کوهی کار روده ها را منظم می کند درد معده و بی اشتهایی را تسکین می دهد و برای ناراحتی های کبدی بسیار موثر است دم کرده پونه برای اسهال اسهال خونی و اسهال های باسیلی و همچنین ناراحتی های عصبی اختلالات گوارشی مفید و موثر است دم کرده پونه تقویت کننده خوبی است اگر گاهی پس از صورف غذا در معده احساس سنگینی نمودید و یا غذا را ترش کردید و یا به کلی ناراحت شدید می توانید از این دم کرده استفاده کنید.


اختصاصی آکاایران


گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط

ديگر ويديوهاي کانال

ديگر عکسهاي کانال