روش تهیه یک سالاد فوق العاده رژیمی - آکابانو

در این پست از سایت آکابانو به شما طریقه ی درست کردن سالاد رژیمی را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

<a style='color:#000' title='سالاد' href='http://www.akairan.com/ashpazi/salad/'>سالاد</a> رژیمی,<a style='color:#000' title='سالاد' href='http://www.akairan.com/ashpazi/salad/'>سالاد</a> رژیمی خوشمزه,<a style='color:#000' title='سالاد' href='http://www.akairan.com/ashpazi/salad/'>سالاد</a> رژیمی <a style='color:#000' title='برای لاغری' href='http://www.akairan.com/health/chagh1/201401303691.html'>برای لاغری</a>

سالاد رژیمی قارچ

مواد لازم سالاد رژیمی :

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

سیب زمینی

یک کیلو

100 گرم / 75 کالری

ماست چکیده

دو فنجان

100 گرم / 155 کالری

نخود فرنگی

یک کیلو

100 گرم / 92 کالری

لوبیا سبز پخته شده

2 فنجان

100 گرم / 25 کالری

باقلای پخته شده

2 فنجان

100 گرم / 48 کالری

خیار و گوجه فرنگی

یک عدد

100 گرم / نامشخص کالری

شوید ساطوری شده

یک فنجان

100 گرم / 25 کالری

روش تهیه سالاد رژیمی :

*. آکابانو : سیب زمینی ها را بشویید و با پوست بپزید .نخود فرنگی را آب پز کنید و کنار بگذارید.باقلا و لوبیا سبزها را هم با آب کم بخار پز و سپس نگینی ریز کنید.نخود و سیب زمینی ها را نیم گرم مخلوط کنید.

*. سپس ماست و شوید را به آن اضافه نمایید.حالا سالاد آماده شده را در ظرف زیبایی بریزید و آن را با چند شوید و خیار و گوجه تزیین کنید.سالاد سبزشما آماده شده است.

خواص خیار :

*. خیساندن مقداری میخک در آب خیار به مدت یک روز و مخلوط کردن آن با عسل و نوشیدن آن باعث شادابی می شود و کبد را تصفیه می کند.تمام خواص ذکر شده برای خیارسبز در صورت مصرف خیار با پوستش می باشد اما برای افرادی که زیاد نفخ می کنند بهتر است که پوستش گرفته شود.تا جایی که می توانیم سعی شود که خیارهای محلی بوته ای (غیردرختی) استفاده کنیم و از میزان خیلی کم نمک برای خوردن آن استفاده کنیم.

اختصاصی آکابانو

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط