راز سالاد های زنانه - آکابانو

در این پست از سایت آکابانو به شما طریقه ی درست کردن سالاد زنانه را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

انواع <a style='color:#000' title='سالاد' href='http://www.akairan.com/ashpazi/salad/'>سالاد</a>,انواع <a style='color:#000' title='سالاد ماکارونی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/salad/6248.html'>سالاد ماکارونی</a>,انواع <a style='color:#000' title='سالاد' href='http://www.akairan.com/ashpazi/salad/'>سالاد</a>ها

انواع سالاد رژیمى

*. حتما برای تان پیش آمده که روزی کسالت بار را تجربه کنید روزی که با بی حوصلگی و رخوت آغاز شود و تا پایان شب ادامه پیدا کند. معمولا در چنین حالتی نه تنها بی حوصلگی بر روابط کاری، قراردادها، رابطه دوستانه و کیفیت زندگی تان اثر می گذارد بلکه می تواند زندگی زناشویی شما را نیز تحت تاثیر خود قرار دهد. به این ترتیب که مراوده شما را با همسرتان در طول روز تحت تاثیر قرار می دهد و ساعاتی کسالت بار و بدون عاطفه را برای تان رقم می زند. این روند اگر ادامه پیدا کند رخوت و کسالت را در ساعات شبانه نیز به همراه می آورد و موجب می شود فرد با بی حوصلگی به تختخواب رود بنابراین به مرور این رخوت و بی حوصلگی مانند یک چرخه معیوب زندگی زوج جوان را در برمی گیرد و از روزی به روز دیگر منتقل می شود به این ترتیب زوج به مرور در رابطه زناشویی خود خللی را احساس می کنند که در صورت درمان نشدن آن با مشکلات زیادی روبه رو می شوند. دلایل و فاکتورهای مختلفی مانند استرس، خستگی، نوسانات هورمونی در بروز این مشکل و تجربه اختلال در روند زندگی جنسی زوج ها وجود دارد که برای هر یک راهکاری وجود دارد. ساده ترین و طبیعی ترین این راهکارها رعایت رژیم غذایی خاص ویژه زوج های جوان است.


برنج سبوس دار را با این گیاه بخورید

*. به نقل از آکابانو : یکی از دلایلی که موجب کاهش میزان نشاط، شادمانی و میل به روابط عاطفی و زناشویی میان زوج های جوان می شود. (روابطی که به استحکام خانواده و عمیق تر شدن پیوندهای خانوادگی کمک می کند) کاهش میزان آنتی اکسیدان ها و میزان روی، پتاسیم و منیزیم موجود در بدن است که به مرور به کاهش انرژی، سستی و ضعف زوج منجر می شود. به این ترتیب خستگی و بی حالی بر روابط عاطفی و زناشویی زوج تاثیر می گذارد و به مرور رشته های عاطفی و پیوندهای خانوادگی را دچار گسست می کند به گونه ای که زوج گاهی متوجه نمی شوند دلیل کم رنگ شدن رابطه آنها خستگی و کسالت است. برای پیشگیری از این وضعیت می توان با مدیریت رژیم غذایی و گنجاندن زعفران به عنوان یکی از طبیعی ترین و پرخاصیت ترین و البته گران ترین چاشنی های گیاهی به بهبود رابطه عاطفی و زناشویی کمک کرد. بر اساس تحقیقی که در نشریه غذا و داروی دانشگاه گوئلف منتشر شده استفاده از چاشنی هایی مانند زعفران به همراه برنج قهوه ای یا همان برنج سبوس دار یکی از بهترین روش ها برای افزایش توان، قوت و نشاط و انگیزه لازم برای داشتن رابطه عاطفی در زوج های جوان است. این ترکیب علاوه بر تامین آنتی اکسیدان، سلنیوم، روی، پتاسیم و منیزیم مورد نیاز بدن را تامین می کند.


این دانه را چاشنی غذای شوهرتان کنید

*. دانه های شنبلیله یکی از مهم ترین چاشنی های غذایی است که هندی ها از آن در انواع ادویه و کاری هایی که به عنوان چاشنی برای غذاهای روزمره شان تهیه می کنند، بهره می برند. این دانه که جزء ادویه ها و چاشنی های گرم محسوب می شود طعم و عطری ماندگار و منحصر به فرد دارد. خاصیت دانه های شنبلیله نه تنها در برخی از متون طب سنتی هند ذکر شده بلکه در مطالعات و آزمایش های بالینی که صورت گرفته نیز به خواص این دانه ها به ویژه در تقویت بنیه و توان جنسی و افزایش میل جنسی به ویژه در زوج های جوان اشاره شده است. یکی از بهترین روش ها برای مصرف این دانه ها خشک و آسیاب کردن دانه های شنبلیله است. کافی است آسیاب شده دانه شنبلیله را به عنوان ادویه برای تهیه غذاهای روزانه استفاده کنید. مراقب باشید مصرف این ادویه به کنترل سطح قند خون کمک می کند بنابراین برای مصرف روزانه آن بهتر است با یک متخصص طب سنتی مشورت کنید. به یاد داشته باشید یکی دیگر از روش هایی که می توان به خوبی از دانه های شنبلیله استفاده کرد سبز کردن این دانه هاست که می توان از آنها در تهیه انواع سالادها و غذاها استفاده کرد.

سه بار در هفته سالاد زنانه بخورید

*. یکی دیگر از سبزیجاتی که می تواند تاثیر زیادی بر کنترل میل جنسی زنان داشته باشد و روند روابط زناشویی زن و شوهر را در محدوده ای منطقی و طبیعی قرار دهد مصرف گیاه رازیانه است. رازیانه که عطر و طعمی شبیه به گیاه کرفس دارد یکی از سبزی هایی است که از آن می توان برای تهیه انواع سالاد استفاده کرد. این گیاه که خواص دارویی زیادی دارد از دیدگاه حکیمان و طبیبان مصر باستان به عنوان بهترین داروی طبیعی برای درمان بی میلی جنسی در زنان مورد استفاده قرار می گرفته است. از آنجا که طعم رازیانه کمی تند است بهتر است آن را در کنار سبزیجات دیگر مصرف کنید تا کمی از تندی و تیزی طعم آن گرفته شود. مصرف این سبزی در وعده های غذای اصلی سه تا چهار بار در هفته به زنانی که می خواهند با همسرشان روابط عاطفی و زناشویی خوبی داشته باشند توصیه می شود.

هر زن و شوهری به میخک نیاز دارند

*. یکی دیگر از گیاهان دارویی که طبعی گرم دارد و می تواند به افزایش انرژی و توانایی های جسمانی زن و شوهر کمک کند و آنها را برای داشتن روابط عاطفی بیشتر ترغیب کند برگ های خشک شده میخک است. در برخی از متون طب سنتی اشاره شده استفاده از میخک به عنوان یک چاشنی در کنار مواد غذایی علاوه بر تامین اسیدهای چرب امگا3، منگنز و ویتامین k می تواند به افزایش توان جسمی افراد کمک کند و میزان انرژی آنها را برای داشتن روابط عاطفی و مراودات آن هم در شرایطی که این روزها بخش زیادی از انرژی زوج ها صرف کار روزانه و استرس ها و تنش های ناشی از کار و برنامه های روزمره می شود، تامین کند.

بدبو اما سحرآمیز

*. شاید برای تان عجیب باشد اگر بشنوید مصرف سیر خام سه تا چهار بار در هفته می تواند تاثیر زیادی در بهبود روابط عاطفی و زناشویی زوج های جوان داشته باشد. اگرچه مصرف سیر خام ممکن است با بدبویی نفس و دهان همراه باشد و همین بوی بد می تواند تاثیر مخرب بر روابط زناشویی داشته باشد اما در متون مختلفی به این موضوع اشاره شده که مصرف سیر خام می تواند تاثیر قابل ملاحظه ای بر جریان گردش خون بدن داشته باشد و به این ترتیب روند یک رابطه زناشویی را با بهبود جریان گردش خون در اعضای مربوطه به خوبی مدیریت کند ضمن آنکه مصرف سیر به دلیل خاصیت ضدمیکروبی و ضد قارچی که دارد می تواند در تقویت بنیه و توان جسمی بدن به مصرف کننده کمک کند.

روابط زناشویی تان را تقویت کنید

*. یکی دیگر از چاشنی ها و ادویه های خوش طعم و عطری که می تواند به عنوان یک تقویت کننده میل جنسی برای زنان مورد استفاده قرار گیرد، جوز هندی است. گاهی دیده می شود زنان به دلیل افسردگی و تمرکز بیش از اندازه به کار و مشغله های روزانه دچار حالات روانی می شوند که تاثیری مستقیم بر کیفیت و کمیت روابط زناشویی آنها می گذارد. اگرچه شیوه های درمانی مختلفی به ویژه در طب مدرن برای کنترل این مشکل وجود دارد اما شیوه های طبیعی در مقایسه با این شیوه ها در اولویت و ارجحیت قرار دارد چرا که این مواد در مقایسه با شیوه های مدرن بی عارضه یا کم عارضه است. درمانگران طب سنتی هند استفاده از جوز هندی را یکی از بهترین محرک ها و داروهای طبیعی برای بهبود روابط زناشویی در این شرایط می دانند. آنها بر این باورند که مصرف پودر جوز هندی یا استفاده از رنده شده این گیاه در وعده های غذایی می تواند تاثیر قابل ملاحظه ای بر افزایش میل زنان در زندگی زناشویی زوج های جوان داشته باشد.

خواص میخک :

*. کاهش استرس و آرام کردن تنش های روانی: اگر احساس می کنید استرس دارید مقداری آب را به همراه کمی برگ ریحان، برگ نعنا و میخک بجوشانید سپس از این جوشانده برای تهیه چای سیاه استفاده کنید. این نوشیدنی را همراه با کمی عسل مصرف کنید. معجون گیاهی به دست آمده، تنش های شما را تسکین می دهد.

*. میخک درمان کننده ی سرطان است و حتی از ابتلا به سرطان نیز جلوگیری می کند.

اختصاصی آکابانو

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام