سالاد ماکارونی - سالاد ماکارونی مخلوط با کالباس و سبزیجات - آکابانو

آکایران : 

 

سالاد ماکارونی مخلوط

 

بنا به گزارش آکابانو : ماکارونی فرمی 1 لیوان . سیب زمینی 2 عدد . تخم مرغ 5 عدد . خیار شور بزرگ 5 عدد . هویج 3 عدد

نخود فرنگی 1 لیوان . شوید خشک 1 قاشق چایخوری . کالباس 300 گرم .  سس مایونز به مقدار لازم

 

طرز تهیه : هویج ها و سیب زمینی ها را پوست بکنید سپس بخار پز یا آب پز کنید ، تا حدی بپزید که زیاده از حد نرم و له نشوند ، تخم مرغ ها را نیز بپزید و پوست بکنید.

 

,<a style='color:#000' title='سالاد' href='http://www.akairan.com/ashpazi/salad/'>سالاد</a>,<a style='color:#000' title='ماکارونی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/pasta1/'>ماکارونی</a>,کالباس,انواع <a style='color:#000' title='سالاد' href='http://www.akairan.com/ashpazi/salad/'>سالاد</a>

 

 

ماکارونی ها فرمی را 10 دقیقه داخل آب در حال جوشیدن بریزید سپس آبکشی کنید ( به دستور روی بسته بندی ماکارونی دقت کنید تا زمان دقیق جوشاندن آن را بدانید ).

 

سیب زمینی ها ، هویج ها و تخم مرغ ها را بصورت مکعبی و ریز خرد کنید ، کالباس و خیارشورها را نیز مکعبی خرد کنید سپس داخل کاسه ای بریزید و ماکارونی آبکش شده ، نخود فرنگی های پخته یا کنسروی ، شوید خشک ، نمک ، فلفل و به مقدار لازم سس مایونز را نیز اضافه کنید و با چنگال به آرامی مخلوط نمایید سپس سالاد ماکارونی را سرو کنید.

 

نکته ها : سس را کمی پیش از سرو سالاد با مواد مخلوط کنید تا سالاد تازه بماند ، در صورت تمایل میتوانید بجای کالباس از مرغ پخته یا قارچ خام استفاده کنید.

 

منبع :

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام