سالاد سیب درختی یا امریکایی - آکابانو

در این پست از سایت آکابانو به شما طریقه ی درست کردن سالاد سیب درختی یا امریکایی را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

<a style='color:#000' title='سالاد' href='http://www.akairan.com/ashpazi/salad/'>سالاد</a> <a style='color:#000' title='سیب زمینی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/2751.html'>سیب زمینی</a>,<a style='color:#000' title='سالاد' href='http://www.akairan.com/ashpazi/salad/'>سالاد</a> <a style='color:#000' title='سیب زمینی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/2751.html'>سیب زمینی</a> و شوید,<a style='color:#000' title='سالاد' href='http://www.akairan.com/ashpazi/salad/'>سالاد</a> <a style='color:#000' title='سیب زمینی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/2751.html'>سیب زمینی</a> با پیازچه

سالاد سیب زمینی آلمانی

مواد لازم سالاد سیب درختی یا امریکایی :

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

سیب صحرایی

5 عدد

100 گرم / 55 کالری

کرفس

خرد شده 55 گرم

100 گرم / 13 کالری

گردو

1 عدد

100 گرم / 688 کالری

خامه

150 گرم

100 گرم / 350 کالری

آب لیموترش

2 قاشق سوپخوری

100 گرم / 42 کالری

خاک قند

2 قاشق سوپخوری

100 گرم / 400 کالری

نمک

قدری

100 گرم / 0 کالری

طرز تهیه سالاد سیب درختی یا امریکایی :

*. آکابانو : ساقه های مغز کرفس را بطول 2 بند انگشت میبریم و مثل چوب کبریت نازک خلال مینمائیم , سیب را پوست میکنیم 4 قاچ میکنیم مغز سیب را میگیریم ورقه ورقه نازک میبریم خامه را با خاک قند و کمی نمک مخلوط مینمائیم برهم میزنیم.

*. تا کمی سفت شود و بعد آبلیمو را داخل آن میریزیم و بعد کرفس خلال شده و سیب و گردو را داخل آن مینمائیم برهم میزنیم تا تمام مواد مخلوط شود و سالاد را در ظرف میریزیم و اطراف آنرا با برگهای مغز کرفس تزئین مینمائیم.در صورت رعایت مقادیر مواد اولیه این سالاد برای 4 تا 6 نفر کافیست.

خواص لیموترش :

*. خستگی مفرط : افرادی که مسافت های طولانی پیاده روی می کنند، با احساس خستگی می توانند با ایجاد سوراخی روی لیمو با استفاده از نی آب آن را بمکند تا علاوه بر احساس تازگی، از خواص دارویی لیمو استفاده کنند. کاوشگران برای محافظت از عفونت های منطقه استوایی نیز از لیمو استفاده می کنند.

*. مقدار کمی آب لیمو نسبت به مقدار زیاد آب، تشنگی را به طور موثر رفع می کند. مسافران با تجربه تصریح می کنند، افزودن کمی آب لیمو به آب آشامیدنی معمولی در شهرهای مختلف، باعث ضدعفونی و مانع بیماری بر اثر حساسیت به آب های آلوده می شود. از آن جایی که روغن لیمو فعالیت مغز را تحریک می کند، هر زمانی که بدون هیچ دلیلی احساس خستگی کردید و یا این که به سختی می توانید تمرکز کنید، 4 قطره روغن لیمو را به یک لیوان آب اضافه کنید و هر چند ساعت یک لیوان آب لیمو بخورید.

اختصاصی آکابانو

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط