طرز تهیه سالاد اندونزی

در این پست از سایت آکابانو به شما طریقه ی درست کردن سالاد اندونزی را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

<a style='color:#000' title='سالاد اندونزی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/salad/9111.html'>سالاد اندونزی</a>,<a style='color:#000' title='سالاد اندونزی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/salad/9111.html'>سالاد اندونزی</a>ایی,<a style='color:#000' title='سالاد اندونزی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/salad/9111.html'>سالاد اندونزی</a> مخصوص

سالاد اندونزی کشمش

مواد لازم سالاد اندونزی :

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

سیب زمینی

نیم کیلو

100 گرم / 75 کالری

گوجه فرنگی

2 عدد متوسط

100 گرم / 15 کالری

نخود فرنگی

200 گرم

100 گرم / 92 کالری

کالباس

300 گرم

100 گرم / 300 کالری

خیار شور

300 گرم

100 گرم / 12 کالری

سس مایونز

به میزان لازم

100 گرم / 691 کالری

طرز تهیه سالاد اندونزی :

*. آکابانو : ابتدا سیب زمینی ها را پخته و به قطعات ریز خرد می کنیم. سپس تمام مواد را که شامل گوجه فرنگی ریز شده، کالباس خرد شده و خیار شور خرد شده می باشد.

*. با سیب زمینی، نخود فرنگی پته شده و سس کاملاً مخلوط می نمائیم. سالاد را در یخچال قرار داده و پس از گذشت حداقل 5 ساعت سالاد را مصرف می نمائیم.

خواص نخود فرنگی :

کمک به کاهش وزن

*. نخودفرنگی یک ماده غذایی کم کالری و کم چرب و حاوی پروتئین است. در واقع در هر فنجان نخودفرنگی ۱۳۴ کالری وجود دارد و همانطور که گفتیم سرشار از فیبر می باشد. برای همین هم این ماده غذایی در کاهش وزن بسیار موثر عمل می کند. اگر قصد لاغری دارید سوپ سبزیجات تهیه کرده و داخل آن نخودفرنگی بریزید. در این صورت سوپ تان حاوی ۹ گرم فیبر و ۹ گرم پروتئین می شود که جلوی اشتها را گرفته و احساس سیری طولانی مدتی ایجاد می کند. توصیه می کنیم قبل از صرف غذای اصلی تان اول سوپ بخورید. در این صورت حجم زیادی از معده تان اشغال می شود و دیگر میلی به پرخوری نخواهید داشت.

اختصاصی آکابانو

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام