سالاد پاستای سه رنگ

در این پست از سایت آکابانو به شما طریقه ی درست کردن سالاد پاستای سه رنگ را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

آموزش 

<a style='color:#000' title='سالاد' href='http://www.akairan.com/ashpazi/salad/'>سالاد</a> <a style='color:#000' title='پاستا' href='http://www.akairan.com/ashpazi/pasta1/'>پاستا</a>ی سه رنگ,دستور تهیه 

<a style='color:#000' title='سالاد' href='http://www.akairan.com/ashpazi/salad/'>سالاد</a> <a style='color:#000' title='پاستا' href='http://www.akairan.com/ashpazi/pasta1/'>پاستا</a>ی سه رنگ,تهیه 

<a style='color:#000' title='سالاد' href='http://www.akairan.com/ashpazi/salad/'>سالاد</a> <a style='color:#000' title='پاستا' href='http://www.akairan.com/ashpazi/pasta1/'>پاستا</a>ی سه رنگ

سالاد پاستای سه رنگ

زمان آماده سازی : 10 دقیقه

مواد لازم سالاد پاستای سه رنگ برای 6 نفر :

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

پاستای 3 رنگ

4 فنجان معادل 600 گرم

100 گرم / 300 کالری

فلفل دلمه سبز خرد شده

1 عدد

100 گرم / 15 کالری

فلفل دلمه قرمز خرد شده

1 عدد

100 گرم / 22 کالری

فلفل دلمه زرد خرد شده

1 عدد

100 گرم / 15 کالری

کدو سبز

2 عدد

100 گرم / 18 کالری

زیتون سیاه بدون هسته و نصف شده

1 بسته

100 گرم / 140 کالری

گوجه گیلاسی نصف شده

1 فنجان

100 گرم / 15 کالری

سس سالاد

به دلخواه خودتان

100 گرم / 71 کالری

طرز تهیه سالاد پاستای سه رنگ :

*. آکابانو : یک قابلمه را روی حرارت گذشته مقداری آب و کمی نمک اضافه کنید تا به جوش آید سپس پاستا را اضافه کرده 8 دقیقه بجوشانید و با آب سرد آبکش کنید و 15 دقیقه بگذارید آبش برود و با یک چهارم فنجان روغن زیتون مخلوط نمایید که به هم نچسبند.

*. سایر مواد را خرد کرده به پاستا اضافه کنید و مخلوط نمایید.روی پاستاها را پوشانده و چند ساعت در یخچال بگذارید بمانند.قبل از سرو سس مورد نظرتان را به سالاد اضافه کرده مخلوط کنید و مقداری پنیر پارمزان رویش بپاشید و میل نمایید.

خواص زیتون :

*. روغن زیتون علاوه بر کاهش کلسترول بد خون و پیشگیری از بروز مشکلات عروقی، مانع از رسوب کردن کلسترول بر دیواره عروق و سرخرگ ها و تنگ شدن آن ها می شود. این گیاه و روغن آن میزان قند خون را تنظیم می کنند و خاصیت ضد سرطان و ضد التهابی دارد تا جایی که ممکن است از التهاب روده نیز پیشگیری کنند. خاصیت زیتون برای پیشگیری و درمان آسم و آرتروز نیز شناخته شده است.

*. بنابراین گزارش، زیتون خواص درمانی دیگری نیز دارد از جمله اینکه زیتون سنگ های صفراوی را دفع و یبوست های مزمن را درمان می کند و تسکین دهنده قولنج های ناشی از ورم کلیه است. همچنین این میوه بسیار مفید در تسکین درد و سوزش سوختگی ها، درمان آفتاب زدگی و سرمازدگی، گزش حشرات، مار و عقرب نقش قابل توجهی دارد.

اختصاصی آکابانو

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام