گاناش شکلاتی؛ روکشی برای کیک خوشمزه تان - آکابانو
آکایران :وب سایت آشپز باشی: گاناش سسی برای پوشش کیک است، میتوانید گاناش را پس از اینکه سرد شد مستقیم روی کیک بریزید اما برای زیبایی و خوشمزه تر شدن کیک پیشنهاد میشود ابتدا کیک را با خامه فرم گرفته روکش کنید سپس گاناش را روی آن بریزید.
,گاناش شکلاتی؛ روکشی برای کیک خوشمزه تان کرم گاناش شکلاتی,<a style='color:#000' title='آشپزی آکا' href='http://www.akairan.com/'>آشپزی</a>,گاناش,<a style='color:#000' title='سفره آرایی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/sofreharaii1/'>سفره آرایی</a> ، <a style='color:#000' title='میوه آرایی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/sofreharaii1/'>میوه آرایی</a> ، آموزش <a style='color:#000' title='سفره آرایی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/sofreharaii1/'>سفره آرایی</a>

آکابانو: گاناش شکلاتی؛ روکشی برای کیک خوشمزه تانمواد لازم:
  • ۴۵۰ گرم  شکلات ریز شده
  • دو و نیم فنجان  کرم شیرینی پزی
طرز تهیه:
بنا به گزارش آکابانو : 1.شکلات ها را درون یک کاسه ی بزرگ مقاوم در برابر حرارت قرار دهید. کرم و شربت ذرت را روی حرارت متوسط رو به زیاد بجوشانید و روی شکلات ها بریزید . بدون هم زدن بگذارید شکلات ها کم کم آب شوند .
 2. از وسط مواد به سمت کناره های ظرف شروع به مخلوط نمودن شکلات آب شده و کرم نمایید تا ترکیبی صاف و یک دست حاصل شود. بیش از حد لازم هم نزنید.
3. کرم را در یخچال قرار دهید و هر پنج دقیقه یک بار آن را بیرون آورده هم بزنید تا زمانی که شکل گرفته و رنگش کمی روشن تر شود.

منبع :

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام