تست با پنیر و میوه - آکابانو
صبحانه همیشه یکی از ارکان اساسی و بنیادی یک روز خوب را تشکیل می‌دهد و با خوردن آن بدن شما به جای انباشته کردن کالری، سوخت و ساز خود را افزایش می‌دهد. برای کنترل وزن، بهتر است همیشه صبحانه‌ای سالم بخورید، چون علاوه بر اینکه تمرکز و کارایی شما بالا می‌رود خلق و خوی بهتری هم در طول روز خواهید داشت.

,تست با <a style='color:#000' title='پنیر' href='http://www.akairan.com/ashpazi/europefood1/110818011246.html'>پنیر</a> و میوه صبحانه,نان تست,<a style='color:#000' title='سفره آرایی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/sofreharaii1/'>سفره آرایی</a> و <a style='color:#000' title='میوه آرایی' href='http://www.akairan.com/ashpazi/sofreharaii1/'>میوه آرایی</a>


این بار ما برای شما یک صبحانه ساده و در عین حال مقوی و مناسب فصل پیشنهاد می‌کنیم. درواقع برای آن دسته از کسانی که دوست دارند صبحانه هر روزشان متنوع باشد، یک پیشنهاد ایده‌آل است. فقط کافی است صبح روز زمستانی خود را با یک لیوان آب هویج و پرتقال تازه همراه این نان‌های تست خوشمزه شروع کنید.

مواد لازم


روش تهیه‌:

1. برای این صبحانه خوشمزه می‌توانید نان‌های تست را از وسط به صورت مثلثی برش بزنید و بعد آنها را گریل یا در دستگاه مخصوص، تست کنید.

2. حالا مقداری پنیرخامه‌ای یا پنیر ماسیارپونه روی نان‌ها بکشید. ما پنیر ماسیارپونه را به شما پیشنهاد کچون تقریبا بدون نمک است و مزه فوق‌العاده‌ای به این صبحانه می‌دهد.

3. روی نان و پنیر را با پرتقال و انار دانه شده تزئین کنید. حالا نوبت یک آب‌میوه تازه است، برای این منظور، چهار عدد هویج و چهار پرتقال بزرگ را آب بگیرید و همراه این صبحانه میل کنید.

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام