شاتوبریان با قارچ

در این پست از سایت آکابانو به شما طریقه ی درست کردن شاتوبریان با قارچ را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

شاتوبریان با <a style='color:#000' title='قارچ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/vegetables/ghazagharch.html'>قارچ</a>,طرز تهیه شاتوبریان با <a style='color:#000' title='قارچ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/vegetables/ghazagharch.html'>قارچ</a>,روش تهیه شاتوبریان با <a style='color:#000' title='قارچ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/vegetables/ghazagharch.html'>قارچ</a>

مواد لازم شاتوبریان با قارچ :

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

گوشت فیله

۸۰۰ گرم

100 گرم / 140 کالری

سس قارچ

یک لیوان

100 گرم / 59 کالری

کره

۱۵۰ گرم

100 گرم / 737 کالری

نمک و فلفل

به میزان لازم

100 گرم / 0 کالری

آرد

۳ قاشق

100 گرم / 360 کالری

شیر

یک لیوان

100 گرم / 490 کالری

فول

یک قاشق غذاخوری

نامشخص

طرز تهیه شاتوبریان با قارچ :

*. آکابانو : گوشت فیله را به چهار قسمت ببرید و با گوشتکوب کوبیده تا به شکل گرد منظم درآید. آن گاه دو طرف آن را آغشته به نمک و فلفل کرده دو طرف گوشت را یکی یکی در ماهیتابه خوب برشته.

*. اگر فکر می کنید مغز گوشت خام است کمی به آن اضافه کنید در ظرف مناسب چیده و سس را روی آن ریخته و اطراف آن را با جعفری و سیب زمینی سرخ شده تزئین کنید.

طرز تهیه سس :

*. کره را با آرد تفت بدهیم سپس خامه را با شیر مخلوط کرده و به آن اضافه می کنیم. سپس خردل را افزوده، هم می زنیم و بعد از آن قارچ را که ریز کرده و تفت داده ایم.

*. درون مایع ریخته و نمک و فلفل به آن اضافه می کنیم. سس نباید زیاد غلیظ باشد اگر غلیظ بود می توانید آن را با یک لیوان آب گوشت رقیق کنید.

خواص قارچ :

*. یکی از بهترین راه های تامین ویتامین D قرار گرفتن در معرض نور خورشید است اما درصورتی که روزانه بیشتر ساعات روز را در محیطی سر بسته می گذرانید بهتر است با کمک برخی مواد غذایی از جمله قارچ کمبود ویتامین D بدن تان را جبران کنید.

اختصاصی آکابانو

.

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام