طرز تهیه سوپ آلمانی - آکابانو

در این پست از سایت آکابانو به شما طریقه ی درست کردن سوپ آلمانی را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

<a style='color:#000' title='سوپ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/soup1/'>سوپ</a> آ<a style='color:#000' title='لمان' href='http://www.akairan.com/ashpazi/europefood1/germani-food-new.html'>لمان</a>ی,طرز تهیه <a style='color:#000' title='سوپ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/soup1/'>سوپ</a> آ<a style='color:#000' title='لمان' href='http://www.akairan.com/ashpazi/europefood1/germani-food-new.html'>لمان</a>ی,روش تهیه <a style='color:#000' title='سوپ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/soup1/'>سوپ</a> آ<a style='color:#000' title='لمان' href='http://www.akairan.com/ashpazi/europefood1/germani-food-new.html'>لمان</a>ی

دستور پخت سوپ آلمانی

مواد لازم سوپ آلمانی :

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

پیاز

2 عدد

100 گرم / 5 کالری

کلم برگ خرد شده

3 لیوان

100 گرم / 10 کالری

سیب زمینی

3 عدد متوسط

100 گرم / 75 کالری

جعفری خرد شده

3 قاشق سوپخوری

100 گرم / 34 کالری

آب مرغ

2 لیوان

نامشخص

نمک و فلفل

به میزان لازم

100 گرم / 0 کالری

ماست

به دلخواه

100 گرم / 55 کالری

روش تهیه سوپ آلمانی :

*. پیاز را با کلم ها در داخل آب جوش می ریزیم و بعد پختن کلم سیب زمینی ها را درسته داخل مواد اضافه می کنیم.آب مرغ و نمک و فلفل را افزوده.

*. در آخر جعفری را می ریزیم,زمانی که خواستیم سر میز بیاوریم سیب زمینی را داخل قابلمه له میکنیم و سر سفره نیز به دلخواه ماست اضافه می کنیم.

خواص جعفری :

جعفری خطر سکته قلبی و مغزی را کاهش می دهد

*. آنتی اکسیدان های موجود در جعفری باعث کاهش آسیب های رادیکال های آزاد می شود که باعث ابتلا به بیماری های قلبی عروقی می شوند. این سبزی معطر هم چنین به کاهش خطر سکته مغزی کمک می کند.برای پیشگیری از این مشکل توصیه می شود به طور مرتب از جعفری تازه، آب یا دم کرده آن استفاده کنید. البته به یاد داشته باشید که جعفری سرشار از ویتامین k است به همین دلیل مصرف آن برای افرادی که داروهای ضدانعقاد مصرف می کنند توصیه نمی شود مگر اینکه با نظارت پزشک باشد.

اختصاصی آکابانو

.

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام