سوپ سیب زمینی چینی

در این پست از سایت آکابانو به شما طریقه ی درست کردن سوپ سیب زمینی را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

<a style='color:#000' title='سوپ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/soup1/'>سوپ</a> <a style='color:#000' title='سیب زمینی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/2751.html'>سیب زمینی</a> چینی,طرز تهیه <a style='color:#000' title='سوپ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/soup1/'>سوپ</a> <a style='color:#000' title='سیب زمینی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/2751.html'>سیب زمینی</a> چینی,روش تهیه <a style='color:#000' title='سوپ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/soup1/'>سوپ</a> <a style='color:#000' title='سیب زمینی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/2751.html'>سیب زمینی</a> چینی

سوپ سیب زمینی چینی

مواد لازم سوپ سیب زمینی :

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

سیب زمینی

3 عدد مکعبی خرد شده

100 گرم / 75 کالری

هویج

سه عدد خرد شده

100 گرم / 40 کالری

کرفس

سه شاخه خرد شده

100 گرم / 13 کالری

شلغم کوچک

یک عدد خرد شده

100 گرم / 25 کالری

پیاز

یک عدد متوسط

100 گرم / 5 کالری

گوجه فرنگی

یک عدد خرد شده

100 گرم / 15 کالری

سیر

5 حبه خرد شده

100 گرم / 120 کالری

نمک

به مقدار لازم

100 گرم / 0 کالری

فلفل

به مقدار لازم

100 گرم / 318 کالری

طرز تهیه سوپ سیب زمینی :

*. آکابانو : سیب زمینی، هویج، کرفس، شلغم، پیاز، سیر و گوجه فرنگی را در یک قابلمه بزرگ بریزید.مقداری آب (تا حدی که روی مواد را بگیرد) در قابلمه بریزید.

*. بگذارید محتوای درون قابلمه بجوشد.حرارت را کم کرده و تا یک ساعت بگذارید بپزند.نمک و فلفل را به مقدار لازم به محتوای ظرف اضافه کنید.تا 30 دقیقه دیگر نیز بگذارید بجوشند.

نکته :

*. برای اینکه این سوپ به طعم سوپ چینی نزدیک تر باشد، می توانید مقداری پودر زنجبیل به سوپ اضافه کنید.

خواص شلغم :

*. فواید شلغم در پیشگیری و درمان آرتریت روماتوئید

*. آنتی اکسیدان ها در پیشگیری از بروز و پیشرفت آرتریت روماتوئید نقش موثری دارند، زیرا این مواد واکنش های التهابی را که علت اصلی آرتریت روماتوئید هستند، مهار می کنند. شلغم یکی از منابع بسیار خوب ویتامین C می باشد. برگ شغلم نیز منبع غنی از ویتامین C و پیش سازهای ویتامین A از جمله کاروتنوئید ها است که همگی نقش آنتی اکسیدانی قوی در بدن ایفا می کنند. همچنین این ریزمغذی ها برای تشکیل بافت استخوانی و بافت همبند ضروری هستند، بنابراین مصرف شلغم عامل موثری در حفظ سلامت استخوان ها و مفاصل است.

اختصاصی آکابانو

.

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام