طرز تهیه سوپ برش روسی - آکابانو

در این پست از سایت آکابانو به شما طریقه ی درست کردن سوپ بُرش روسیه را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

<a style='color:#000' title='سوپ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/soup1/'>سوپ</a> برش,<a style='color:#000' title='سوپ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/soup1/'>سوپ</a> برش روسی,<a style='color:#000' title='سوپ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/soup1/'>سوپ</a> برش حکیم تهرانی

اموزش سوپ برش

مواد لازم سوپ بُرش روسیه :

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

گوشت ماهیچه

800 گرم

100 گرم / 320 کالری

نمک، فلفل، زردچوبه

به میزان لازم

100 گرم / 0 کالری

دارچین

به میزان لازم

100 گرم / 271 کالری

چغندر

1 عدد

100 گرم / 45 کالری

هویج

2 عدد

100 گرم / 40 کالری

لوبیا سبز

150 گرم

100 گرم / 30 کالری

پیاز

1 عدد

100 گرم / 5 کالری

سیب زمینی کوچک

2 عدد

100 گرم / 75 کالری

کلم برگ سفید

800 گرم

100 گرم / 10 کالری

رب گوجه فرنگی

2 قاشق سوپخوری

100 گرم / 76 کالری

ماست

50 گرم

100 گرم / 55 کالری

خامه

100 گرم

100 گرم / 250 کالری

روش تهیه سوپ بُرش روسیه :

*. آکابانو : گوشت را به قطعات درشت خرد کنید و با کمی روغن تفت دهید. سپس ادویه ها را بیفزایید و با مقداری آب روی حرارت قرار دهید تا گوشت پخته شود.

*. در ظرفی جداگانه، سبزیجات را از دیرپز به زودپز به ترتیب تفت دهید، یعنی ابتدا چغندر را به صورت خلالی خرد کنید، تفت دهید و به گوشت اضافه نمایید.

*. کمی بعد، هویج را خلالی خرد کنید، کمی تفت دهید و به گوشت بیفزایید. سپس لوبیا و پیاز را نیز خرد نمایید، تفت دهید و به گوشت اضافه کنید.

*. هنگامی که نیم پز شد، سیب زمینی و کلم خرد شده را نیز تفت دهید و بیفزایید. در پایان، رب گوجه فرنگی تفت داده را به سوپ اضافه نمایید.

*. تمامی مواد که پخته شد، نمک را بیفزایید اکنون سوپ را در ظرف بکشید و ترکیب ماست و خامه را روی سوپ بریزید.

یادآوری :

*. برای سرو این سوپ در روسیه، از خامه ترش استفاده می شود که به علت در دسترس نبودن آن، می توان از ترکیب ماست و خامه استفاده نمود.

خواص دارچین :

*. افرادی که مخلوط عسل و دارچین را نوشیده اند اظهار کم اشتهایی و بی میلی نسبت به کربوهیدرات ها را تجربه کرده اند. اضافه کردن عسل و دارچین به رژیم غذایی می تواند راهی دلپذیر برای کنترل این عارضه و کمک خوبی برای کاهش وزن باشد. نصف این چای را قبل از خواب و باقیمانده آن را صبح بنوشید. از آنجایی که ممکن است این چای باعث کاهش قند خون شود، بهتر است بیماران در مورد مصرف آن با پزشک معالج خود مشورت کنند.

اختصاصی آکابانو

.

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام