طرز تهیه سوپ سبزیجات با پخت آرام پز - آکابانو
در این پست از سایت آکابانو به شما طریقه ی درست کردن سوپ سبزیجات را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.
<a style='color:#000' title='سوپ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/soup1/'>سوپ</a> <a style='color:#000' title='سبزی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/2013103448.html'>سبزی</a>جات,<a style='color:#000' title='سوپ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/soup1/'>سوپ</a> <a style='color:#000' title='سبزی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/2013103448.html'>سبزی</a>جات رژیمی,<a style='color:#000' title='سوپ' href='http://www.akairan.com/ashpazi/soup1/'>سوپ</a> <a style='color:#000' title='سبزی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/2013103448.html'>سبزی</a>جات بدون <a style='color:#000' title='گوشت' href='http://www.akairan.com/health/taghziyeh-salem/201401297919.html'>گوشت</a>

سوپ سبزیجات و مرغ

مواد لازم سوپ سبزیجات :

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

سوپ آماده

(سوپ قارچ - سوپ گوجه فرنگی - سوپ پیاز) 3 بسته

نامشخص

گوشت گوساله

(گوشت خورشی - حبه شده) 680 گرم

100 گرم / 200 کالری

سبزیجات

(شامل هویج، کرفس، پیاز و سیب زمینی) 450 گر

نامشخص

طرز تهیه سوپ سبزیجات :

*. آکابانو : سبزیجات را داخل آرام پز قرار دهید و روی آن ها گوشت ها را قرار دهید.

*. داخل یک کاسه، سوپ گوجه، سوپ پیاز و سوپ قارچ را مخلوط کنید.

*. روی گوشت ها و سبزیجات بریزید. درب آرام پز را ببندید و بگذارید به مدت 6 الی 8 ساعت بپزد.

خواص کرفس :

فواید کرفس برای دستگاه گوارش

*. برای این که به روده های خسته و پیر کمک شود، توصیه می شود که هر روز یک لیوان عصاره کرفس مصرف شود. از این طریق روده به روش طبیعی تخلیه می شود. دقت داشته باشید که در آبگیری حتما برگ ها را همیشه مصرف نمایید.

*. آب کرفس به علت داشتن املاح و ویتامین ها و همچنین فیبر با کیفیت بالا از بروز یبوست جلوگیری می کند و حرکت روده ها را تنظیم می کند، در این صورت مصرف مقداری کرفس به همراه وعده های غذایی می تواند موجب بالا رفتن قدرت هضم و جذب غذا شده و مقدار زیادتری از مواد غذایی موجود در رژیم غذایی را از طریق جدار روده وارد سیستم خون و لنف کرده تا در سوخت و ساز پیچیده آن ها در سلول ها موثر باشد.

اختصاصی آکابانو

.

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام