بادمجان شکم پر

در این بخش از سایت آکابانو طرز تهیهبادمجان شکم پررا برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

بادمجان شکم پریکی ازغذاهای خوش طمع است که طرز تهیه ای بسیار ساده دارد. با ما همراه باشید تا طرز تهیه این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم.

بادمجان شکم پر

<a style='color:#000' title='بادمجان شکم پر' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/201401297832.html'>بادمجان شکم پر</a>,<a style='color:#000' title='بادمجان شکم پر با گوشت چرخ کرده' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/201401297832.html'>بادمجان شکم پر با گوشت چرخ کرده</a>,<a style='color:#000' title='بادمجان شکم پر گیلانی' href='http://www.akairan.com/health/vegetable-health/201401297832.html'>بادمجان شکم پر گیلانی</a>

طرز تهیه بادمجان شکم پر

مواد لازم:
بادمجان : ۶ عدد متوسط
گردو: ۱۰۰ گرم
▪ روغن مایع : یک دوم فنجان
▪ رب انار: یک قاشق مرباخوری
▪ رب گوجه : یک قاشق مرباخوری
▪ دارچین : یک قاشق چایخوری
▪ زردچوبه : به مقدار لازم
سبزی معطر (ریحان خشک ): یک قاشق چایخوری


● طرز تهیه:
ابتدا گردو را آسیاب کرده و به آن رب انار،رب گوجه ، دارچین ، زردچوبه ، ریحان خشک رااضافه کرده و با هم مخلوط می کنیم ، تا مواد داخل بادمجان آماده شود. سپس بادمجان ها را پوست کنده و وسط آنها را به صورت عمودی برش می دهیم ، به طوری که از وسط نصف نشود. درمرحله بعد مواد آماده شده را در داخل بادمجان ها قرار می دهیم ، در این هنگام روغن رادر ماهی تابه قرار داده و بادمجان ها را داخل آن قرار می دهیم و با حرارت کم درب ماهی تابه رامی گذاریم تا بادمجان ها هم پخته و هم سرخ شوند.
سپس می توانید این غذا را سرو نمایید.

امیدواریم با تهیه اینبادمجان شکم پرخوشمزه، لذت کافی را برده و لحظات خوشی را در کنار خانواده سپری کنید.

نـوش جان

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط