خوراک بابونه (قاتق بابونه) - آکابانو

در این پست از سایت آکابانو به شما طریقه ی درست کردن خوراک بابونهه را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

آموزش 

خوراک <a style='color:#000' title='بابونه' href='http://www.akairan.com/health/tebsonati-giahandarooye/201331610284.html'>بابونه</a>,دستور تهیه 

خوراک <a style='color:#000' title='بابونه' href='http://www.akairan.com/health/tebsonati-giahandarooye/201331610284.html'>بابونه</a>,تهیه 

خوراک <a style='color:#000' title='بابونه' href='http://www.akairan.com/health/tebsonati-giahandarooye/201331610284.html'>بابونه</a>

طرز تهیه خوراک بابونه

مواد لازم خوراک بابونهه :

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

بابونه شیرازی یا بابونه سبزمحلی

یک و نیم استکان معمولی

نامشخص

تخم مرغ

۴ تا ۵ عدد

100 گرم / 147 کالری

روغن حیوانی

۶ قاشق پرغذا خوری

100 گرم / 900 کالری

ادویه

یک قاشق مرباخوری

100 گرم / 0 کالری

آرد گندم

یک استکان

100 گرم / 250 کالری

پیاز متوسط

۴ عدد

100 گرم / 5 کالری

طرز تهیه خوراک بابونهه :

*. آکابانو : پیازها را ریز خرد کرده در روغن تفت می دهیم ،به قدری که طلایی رنگ شوند. سپس آردها راریخته مجددا تفت می دهیم ، بعد کم کم آب جوش را اضافه می کنیم و تند هم می زنیم تا به دلخواه خودمان غلظت غذا به دست آید.

*. سپس تخم مرغ و بابونه را اضافه کرده آنها را دم می کنیم ، حداقل ۲ ساعت تا کاملا جا افتاده شوند. نمک ، فلفل و ادویه را هم اضافه می کنیم .ناگفته نماند، زمانی که تخم مرغ را مخلوطمی کنید. تند بهم بزنید تا تخم مرغ ها از هم بازشوند و کاملا مخلوط این خوراک گردند.

خواص تخم مرغ :

*. تخم مرغ خام منبع ارزان و سرشار از مواد مغذی با ارزشی است که ممکن است به کمبود آنها دچار شویم ، به خصوص چربی و پروتئین. تخم مرغ یکی از مواد غذایی حساسیت زا است، ولی من معتقدم که این خاصیت تخم مرغ به دلیل پختن آن است.

*. حرارت دادن به پروتئین تخم مرغ، باعث تبدیل آن به شکل ماده ای می شود که منجر به ایجاد حساسیت در فرد می شود.

*. بنابراین اگر بدن شما به تخم مرغ حساسیت نشان می دهد، خام آن را مصرف کنید و نتیجه را مشاهده کنید. فقط تنها نگرانی که هنگام مصرف تخم مرغ خام وجود دارد، باکتری سالمونلا است.

اختصاصی آکابانو

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام