پیش غذا پنیر سوخاری - آکابانو

در این پست از سایت آکابانو به شما طریقه ی درست کردن پنیر سوخاری را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

<a style='color:#000' title='پنیر' href='http://www.akairan.com/ashpazi/europefood1/110818011246.html'>پنیر</a> <a style='color:#000' title='سوخاری' href='http://www.akairan.com/ashpazi/kabab-gosht/gazaye-sokhari.html'>سوخاری</a>,<a style='color:#000' title='پنیر' href='http://www.akairan.com/ashpazi/europefood1/110818011246.html'>پنیر</a> <a style='color:#000' title='سوخاری' href='http://www.akairan.com/ashpazi/kabab-gosht/gazaye-sokhari.html'>سوخاری</a> کاله,<a style='color:#000' title='پنیر' href='http://www.akairan.com/ashpazi/europefood1/110818011246.html'>پنیر</a> <a style='color:#000' title='سوخاری' href='http://www.akairan.com/ashpazi/kabab-gosht/gazaye-sokhari.html'>سوخاری</a> طرز تهیه

طرزتهیه پنیر سوخاری

مواد لازم پنیر سوخاری :

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

پنیر کامبر

۵۰۰ گرم

نامشخص

آرد سفید

دو قاشق سوپخوری

100 گرم / 341 کالری

پودر خردل

دو قاشق چای خوری

100 گرم / 452 کالری

تخم مرغ

یک عدد

100 گرم / 147 کالری

شیر

دو قاشق سوپخوری

100 گرم / 110 کالری

خرده نان

نصف فنجان

100 گرم / 360 کالری

پودر فلفل قرمز

یک چهارم قاشق چایخوری

100 گرم / 0 کالری

پودر فلفل سیاه

یک چهارم قاشق چایخوری

100 گرم / 0 کالری

روغن

برای سرخ کردن

100 گرم / 900 کالری

سبزیجات

معطر تازه

100 گرم / 33 کالری

روش تهیه پنیر سوخاری :

*. آکابانو : پنیر را به هشت قسمت مثلثی تقسیم کنید و کنار بگذارید.بر روی یک ورقه کاغذ روغنی، یک بشقاب یا یک کاسه کوچک، آرد و خردل را با هم الک کنید.

*. در یک کاسه کوچک دیگر، تخم مرغ و شیر و در کاسه سوم، خرده نان و فلفل ها را مخلوط کنید.هر تکه پنیر را با ترکیب آرد بپوشانید.

*. در مخلوط تخم مرغ زده و سپس در خرده نانها بغلطانید، یک بار دیگر آنرا در تخم مرغ و خرده نان بزنید.روغن را در ظرف گود و کوچکی داغ کنید.

*. (یا در سرخ کن) و پنیرها را به مدت ۳۰ تا ۶۰ ثانیه در آن قرار دهید تا قهوه ای/ طلایی شوند.

*. برای گرفتن روغن اضافه، آنها را روی یک حوله کاغذی بچینید، سپس با سبزیجات معطر تازه تزیین نموده، با سس تند سرو نمایید.

خواص خردل :

*. دانه های خردل سرشار از کلسیم، منگنز، اسیدهای چرب امگا 3 ، آهن ، روی، پروتئین و فیبر خوراکی هستند. به علاوه برای افرادی که بد اشتها هستند، دانه های خردل واقعا می توانند کمک کننده باشند. برای رفع بد اشتهایی توصیه می شود که مقداری دانه خردل سیاه را با شیر مخلوط کنید و 15 تا 20 دقیقه قبل از غذا آن را بنوشید.

*. اگر از سردردهای میگرنی رنج می برید، سری به خردل بزنید، چون دانه های خردل آرام بخشی موثر برای کاهش تعداد دفعات سردردهای میگرنی هستند.دانه های خردل همچنین برای گوارش و هضم فوق العاده سودمند هستند، چون سرعت متابولیسم را در بدن افزایش می دهند. این دانه ها همچنین برای زنان یائسه که مشکل خواب دارند، مفید است.

اختصاصی آکابانو

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط

ديگر ويديوهاي کانال

ديگر عکسهاي کانال