ابزار سفر: آداپتور و پاوربانک در یک ابزار - آکابانو

آکابانو: مقاله مرتبط:

  • ابزار سفر: کوچکترین شارژر تلفن همراه دنیا

این روزها، در زمینه ساخت شارژر های قابل حمل نوآوری های چندانیبه چشم نمی خورد و معمولا شارژرها ظاهری مشابه یک مستطیل مکعب دارند و تنها چیزی که باعث تفاوتشان از هم می شوداندازه و رنگ های متنوع آنها است. در عین حال، یکی از چیزهایی که درباره شارژرها خوشایند به نظر می رسد این است که اغلب قیمتی مناسب دارند و کاربردی هستند.

پاوربانک

آکابانو: ابزار سفر: آداپتور و پاوربانک در یک ابزار

البته، اگر شما به دنبالچیزی متفاوت هستید، بد نیست این مقاله از ابزار سفر را بخوانید و باشارژر بامپ (Bump)آشنا شوید. این شارژر را می توانید با قیمتی حدود ۱۵۰ هزار تومان (۴۰ دلار) خریداری کنید و مطمئن باشید از خرید خود راضی خواهید بود، چراکه این شارژر با بسیاری از شارژرهای موجود متفاوت است.

پاوربانک

این ابزار کوچک و سبک، شارژ تلفن همراه را برای شما آسان تر خواهد کرد. با خریدبامپ، یک شارژر دیواریو یک پاوربانک را در یک ابزارخواهید داشت ـ ابزاری که هم قابلیت شارژ گوشی های اپل و هم اندروید را دارد. بنابراین اگر به همراه خانواده سفر می روید و گوشی هایی با برندهای متفاوت دارید، نیازی به همراه بردن چند شارژر نخواهید داشت.

پاوربانک

یک بامپ همراه داشته باشید و با استفاده از پریز برق یابه صورت سیار گوشی خود را شارژ کنید. چنگک های تاشو این دستگاه را می توانید به راحتی باز و بسته کنید وبامپ را از یک شارژر برقی به یک پاور بانک قابل حمل تبدیل کنید. با داشتن باتری ۳۴۰۰ میلی آمپری و قابلیت یک و نیم بار شارژ گوشی های همراه، بامپ قوی ترین پاوربانک موجود در بازار نیست؛ اما قطعا یکی از خاص ترین ها است.

پاوربانک

طراحی کوچک، سبک و زیبا، بامپ را به ابزاری کاربردی تبدیل کرده که هر جا و هر زمان می توانید همراه داشته باشید. اگر در خانه هستید، از آن به عنوان شارژر برقی و اگر در سفر هستید به عنوان پاوربانک استفاده کنید. بامپ در چهار رنگ زیبای مشکی، آبی، قرمز و صورتیموجود است.

  • طول: ۸/۷ سانتی متر | عرض: ۳/۸ سانتی متر
  • ولتاژ: ۱۰۰-۲۴۰
  • باتری: لیتیوم - یون ۳۳۵۰ میلی آمپر

دانلود720P | دانلود1080P

ابزار سفر دوشنبه ها و چهارشنبه ها، ساعت ۱۱:۵۹ شب درآکا ایرانمنتشر می شود. برای دیدن سایر مقالات این مجموعه به صفحه ی اختصاصیابزار سفردر آکا ایرانمراجعه کنید.

منبع :

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام