ابزار سفر: ساعتی هوشمند برای کودکان - آکابانو

آکابانو: مقاله مرتبط:

  • ابزار سفر: کمربندهوشمند با سگکی از جنس فلش مموری

دوکیواچ پیشرفته ترین ساعت هوشمند مخصوص کودکان است که برای کودکان رده سنی ۶ تا ۱۲ سال طراحی شده است. همچنین، این ساعت هوشمند اولین ساعت کودکان است که از سیستم 3G بهره می برد. با استفاده از فناوری 3G این دستگاه، کودک شما می تواند تماس ویدیویی برقرار کند و البته پیام صوتی و پیامک ارسال کند. به علاوه، دوکیواچ مجهز به سیستم مکانیابی درشرایطاضطراری است.

این ساعت خانواده شما را مرتبط نگه می دارد؛ در حالی که فرزندانتان نیازی به همراه داشتن گوشی تلفن ندارند. به این شکل، در حالی که، کاملا حواستان به کودکتاناست،به اوآزادی عمل هدیه خواهید داد.

icon-voice_call

آکابانو: ابزار سفر: ساعتی هوشمند برای کودکان

تماس تصویری
دوکیواچ

والدین می توانند شماره های مشخصی را به حافظه دوکیواچوارد کنند. کودکان نیز می توانند تنها با لمس صفحه ساعت و بالا و پایین کردن آن از میان شماره ها، به آسانی شماره مادر خود را بیابند و با او تماس برقرار کنند.

دوکیواچ

icon-voice_msg
پیام صوتیحتی می توانند برای شماره هایی که در لیست تماس ساعت وجود دارد پیام صوتی ارسال کنند.

دوکیواچ


icon-text_msg
پیامک

والدین می توانند به فرزندان خود پیام کوتاه بفرستند.


دوکیواچ

icon-send_emojis
ایموجی

گاهی ارسال یک ایموجی به تنهایی، خود کافی است. بچه ها می توانند حس و حال خود را در قالب ایموجی برای دوستان و خانواده خود بفرستند.

دوکیواچ

icon-smart_locator
ردیابی هوشمند

دوکیواچ از ترکیبی از فناوری هایGPS, GSM, and WiFi استفاده می کند تا والدین بتوانند به راحتی و از طریق اپلیکیشن دوکی اپ که روی تلفن های همراهشان نصب کرده اند از موقعیت فرزندشان اطلاع پیدا کنند.

دوکیواچ

حتی می شودمحدوده هشدار برای دوکی مشخص کرد. وقتی یک محدوده برای دستگاه مشخص شود، هربار که کودک به این محدوده وارد شود یا از آن خارج شود والدین در یک پیام هشداربر روی گوشی های خود دریافت خواهند کرد.

دوکیواچ

icon-sos
حالت اضطراریSOS

شرایط اضطراری، چه حاد و چه کم اهمیت، همیشه درباره کودکان از اهمیت بالایی برخوردار است. با به همراه داشتن دوکیواچ، اگر کودک در شرایطی خاص نیاز به کمک داشته باشد می تواند با فشردن دکمه قرمز SOS برای حدود ۳ ثانیه شما را به کمک فرا بخواند.

با فشردن دکمه: ۱. یک نوتیفیکیشن اضطراری برای تمام لیست تماس ارسال می شود. ۲. ۶۰ ثانیه صدای ضبط شده کودک و محیط اطراف برای شما ارسال خواهد شد. ۳. بلافاصله موقعیت کودک به روز رسانی می شود و برای همه لیست تماس ارسال می گردد.

با داشتن دوکی اپ والدین می توانند امکاندنبال کردن موقعیت کودک را به دیگر اعضای خانواده هم بدهند.

دوکیواچ

icon-friends
دوستان

کودک می تواند دوستان خود را از طریق بلوتوث به لیست تماس خود اضافه کند. البته با اضافه شدن هر کاربر جدید، والدین یک پیامدریافت خواهند کرد.

حتی والدین می تواند در ساعت معین، به صورت اتوماتیک، دوکیواچ را از سرویسخارج کنند.

دوکیواچ

icon-dokipet
سلامت

دوکی پت یک حیوان مجازی است که سلامت کودک شما را پیگیری می کند. دوکی پت از سلامت کودک مطمئن می شود، هر چه فرزند شما فعال تر و پرجنب و جوش تر باشد، دوکی پت بزرگتر می شود. همچنین، تعداد گام ها، فاصله طی شده و میزان کالری سوخته شده را می سنجد.

icon-sleep
راه اندازی دوکیواچ بسیار راحت است:

  • سیم کارت خود را وارد ساعت کنید.
  • اپلیکیشن را روی گوشی خود نصب کنید.
  • کد GR را اسکن کنید تاگوشی و ساعت با هم لینک شود.

ابزار سفر دوشنبه ها و چهارشنبه ها، ساعت ۱۱:۵۹ شب درآکا ایرانمنتشر می شود. برای دیدن سایر مقالات این مجموعه به صفحه ی اختصاصیابزار سفردر آکا ایرانمراجعه کنید.

منبع :

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام