آموزش ساخت میزِ جلوی مبلِ دست ساز -
آکابانو: در ابتدا باید جعبه ها را سنباده بزنید تا راحت به هم بچسبند. قبل از انتخاب جعبه ها باید این نکته را مد نظر داشته باشید که ابعاد همه شان کاملا یکی باشد تا در انتها کار تمیزی از آب درآید.
امتیاز خبر: 18 از 100 تعداد رای دهندگان 3
مجله منزل:
وسایل مورد نیاز:
  • چهار عدد جعبه چوبی (خودتان هم می توانید این جعبه ها را بسازید.)
  • چهار عدد پیچ سه سانتی متری (اگر چوب جعبه ها نازک است از پیچ ۱۶ میلی متری استفاده کنید.)
  • کاغذ سنباده ۱۲۰ و ۲۴۰
  • پرایمر چوب
  • روغن پرداخت (می توانید از هر نوع روغنی استفاده کنید.)
  • قلم مو
  • دریل
  • مته مخصوص سوراخ مسطح
در ابتدا باید جعبه ها را سنباده بزنید تا راحت به هم بچسبند. قبل از انتخاب جعبه ها باید این نکته را مد نظر داشته باشید که ابعاد همه شان کاملا یکی باشد تا در انتها کار تمیزی از آب درآید. اگر از جعبه آماده استفاده نمی کنید و خودتان چوب ها را برش می دهید با دقت قطعات آن را اندازه گیری کنید. حال تصمیم گیری کنید جعبه ها چگونه کنار هم قرار بگیرند و چه مدل میز عسلی ای را بیشتر می پسندید.

بهتر است قبل از شروع به این فکر کنید که دوست دارید جعبه ها را روغن بزنید یا به رنگ دیگری برای میز عسلی خود فکر می کنید؛ زیرا اگر روغن یا رنگ را در ابتدا به تمام قسمت های جعبه بزنید، مطمئن می شوید تمام قسمت های میز شما به طور یک دست کاور شده است.
,میز،میز جلو مبلی،جلو مبلی,[categoriy]

آکابانو: آموزش ساخت میزِ جلوی مبلِ دست سازبه گزارش آکابانو: پس از رنگ آمیزی و خشک شدن جعبه ها، آنها را به صورت دلخواه در کنار هم قرار دهید. جاهایی که قرار است به هم متصل شود را با دریل سوراخ کرده و سپس با میخ مناسب به هم متصل کنید.
,میز،میز جلو مبلی،جلو مبلی,[categoriy]

اگر تمایل دارید میز عسلی خود را راحت جابه جا کنید، می توانید با متصل کردن یک صفحه چوبی یکدست به پایین جعبه ها و اتصال پایه های چرخدار به کف به راحتی آن را جابه جا کنید. این پایه ها را هم می توانید از ابزار آلات فروشی ها تهیه کنید.
,میز،میز جلو مبلی،جلو مبلی,[categoriy]

اکنون میز عسلی شما آماده است.
,میز،میز جلو مبلی،جلو مبلی,[categoriy]برای تهیه مجله منزل می توانید به صورت حضوری از کیوسک های روزنامه فروشی سراسر کشور و برای خرید نسخه الکترونیک از وب سایت taaghche.ir اقدام نمائید.
ضمنا برای اشتراک نسخه چاپی مجله منزل روی تصویر زیر کلیک کنید:
,میز،میز جلو مبلی،جلو مبلی,[categoriy]

منبع :

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام