رونمایی از محصول جدید کمپانی اپل در حوزه ی دکوراسیون - آکابانو

آکابانو ما درعصر دیجیتال زندگی می کنیم ، عصری که در آن گوشی های هوشمند، زندگی اجتماعی ما را تحت تأثیر قرار داده و واقعیت های مجازی تقریباً همه چیز را متحول کرده است. امروزه پرداخت قبوض، انتقال وجه، چک کردن حساب، معاشرت و... همگی از طریق تلفن همراه انجام می پذیرد. پیشرفت فنّاوری به اندازه ای است که کمپانی های مختلف نظیر اپل محصولات متنوعی نظیر ساعت و عینک را به بازار عرضه کرده اند.

کمپانی اپل به تازگی از طرح جدید خود در حوزه ی دکوراسیون، رونمایی کرده است.این محصول جدید یک آینه ی هوشمند است که توسط طراح و گرافیست نیویورکی Rafael Dymek طراحی شده است. این آینه درواقع یک صفحه نمایش بزرگ لمسی هوشمند با سیستم عامل iOS 10 می باشد. کاربران به کمک این آینه و نصب آن در محیط کار یا منزل خود می توانند به برنامه ها، ایمیل ها، تصاویر، سیری(یک نرم افزار کاربردی برای آی اواس اپل) و... از طریق سطحی بزرگ دسترسی داشته باشند.

,[categoriy]

آکابانو: رونمایی از محصول جدید کمپانی اپل در حوزه ی دکوراسیون

این محصول بسیار کاربردی است. تاریخ و زمان در گوشه ی سمت راست و آب وهوا در گوشه ی سمت چپ بالای آینه نمایش داده می شود. تمامی اپلیکیشن ها به راحتی روی صفحه جابه جا می شوند و برنامه ریزی صفحه نمایش به گونه ای است که بعد از 45 ثانیه خودبه خود به حالت استندبای رفته و شکل آینه به خود می گیرد.این محصول به گونه ای طراحی شده که کاربران می توانند در آن توسط اپلیکیشن نتفلیکس به تماشای فیلم بنشینند و یا اخبار را دنبال کنند ویا به موسیقی گوش دهند.

,[categoriy]

بی شک چشم انداز کمپانی اپل خلق محصولاتی انقلابی است و برای رسیدن به اهداف خود با طراحان و کمپانی های بزرگی همکاری خواهد کرد.به گفته ی طراح، این محصول با هدف خلق وسیله ای کاربردی و مفید و بدون اهداف تجاری طراحی شده است.

,[categoriy]


,[categoriy]


,[categoriy]


,[categoriy]


,[categoriy]

منبع :

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط