ماجرای سگ حبیب، مهمترین شایعه دنیای مجازی! +عکس - آکابانو
,ماجرای سگ حبیب، مهمترین شایعه دنیای مجازی! +<a style='color:#000' title='عکس' href='http://www.akairan.com/'>عکس</a>,[categoriy]

آکابانو: ماجرای سگ حبیب، مهمترین شایعه دنیای مجازی! +عکس

آکابانو: ماجرای سگ حبیب، مهمترین شایعه دنیای مجازی! +عکس
عکس این حیوان از صبح در کانال های تلگرامی و شبکه های اجتماعی دست به دست می چرخد و همه می گویند او از غم دوری صاحبش آنقدر آب و غذا نخورده تا بالاخره تلف شد.
سگ حبیب
بِلَکی (Belaki) سگِ حبیب، خواننده تازه درگذشته کشورمان امروز مهمترین شایعه دنیای مجازی را رقم زد. عکس این حیوان از صبح در کانال های تلگرامی و شبکه های اجتماعی دست به دست می چرخد و همه می گویند او از غم دوری صاحبش آنقدر آب و غذا نخورده تا بالاخره تلف شد.

به گزارش آکابانو:

ماجرای سگ حبیب، مهمترین شایعه دنیای مجازی! +عکس

,ماجرای سگ حبیب، مهمترین شایعه دنیای مجازی! +<a style='color:#000' title='عکس' href='http://www.akairan.com/'>عکس</a>,[categoriy]

**** اصل شایعه:
حبیب خواننده سرشناس که ۲۱ خرداد بر اثر سکته قلبی در روستای نیاسته، کتالم، رامسر دار فانی رو وداع گفت سگ باوفای او از آن روز به بعد لب به غذا نزد، او هم در غم از دست دادن صاحب خود عزاداری کرد و نه غذای خورد و نه آبی نوشید، تا اینکه او نیز فوت کرد !
**** چیزی که به شایعه دامن زد:
پست اینستاگرامی رضا کیانیان نقش مهمی در انتشار بیشتر شایعه داشت. کیانیان نوشت: قصه هاى زیادى در مورد وفاى سگ وجود دارد. از دیر باز تا اکنون و هر بار تلنگریست به عمق جان ما، تا از سگ بیاموزیم و به او احترام بگذاریم این نشانه اى بود از پاکى و صداقت و آمرزش و مهربانى حبیب!
**** تکذیب مرگ بلکی
سرانجام ساعاتی پیش خبر مرگ بلکی با انتشار ویدیویی تکذیب شد. رضا کیانیان هم پست دیگری گذاشته که در متن آن شایعه را تکذیب کرده: «با ببخشید فراوان. ساعت یک یغما گلرویی اطلاع دادند که ماجرای مردن سگ حبیب شایعه است! خانواده مرحوم حبیب این خبر رو تکذیب کردند و گفتند آن سگ زنده است ولی چیزی نمی خوره. منو ببخشید برای این شایعه!!»
آخرین نیوز

گرداوری:آکا ایران

منبع :

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط