راهکارهایی سریع برای سفید کردن دندان ها - آکابانو
آکابانو: با آرایش دندان هایتان را سفید نشان دهید

راهکارهایی سریع برای سفید کردن دندان ها

,نکات آرایشی,ترفندهای آرایشی,سفید کردن <a style='color:#000' title='دندان' href='http://www.akairan.com/health/bimari-behdasht/dandanpezeshkiaka.html'>دندان</a>,[categoriy]

آکابانو: راهکارهایی سریع برای سفید کردن دندان ها

به گزارش آکابانو: با آرایش دندان هایتان را سفید نشان دهید

اختصاصیآکا ایران:

داشتن دندان های سفید تاثیر زیادی در زیبایی شخص دارد خصوصا وقتی که می خواهید با صورت آرایش کرده بخندید . در ادامه راهکارهایی را بیان می کنیم که دندان هایتان سفید تر به نظر برسد .

لب هایتان را با آرایش برجسته کنید

با یک خط لب ، برق لب لب هایتان را برجسته کنید و از یک کانسیلر روشن در مرز بیرونی لب ها استفاده کنید . آرایشگر و موسس مرکز میکاپ Advanced Mineral می گوید : با برجسته کردن لب ، دندان ها در تضاد با رنگ لب دیده می شود و باعث می شود که دندان هایتان سفید تر به نظر برسد .

رژلب به رنگ توت را امتحان کنید

وقتی یک پیراهن زرد رنگ می پوشید پوست تان نیز به رنگ زرد دیده می شود . حالا می توانید این کار را در مورد آرایش و دندان نیز اجرا کنید . یک رژلب با ته رنگ زرد دندان های زردتان را کمتر جلوه می دهد . مدیر عامل شرکت Bluemercury می گوید از رژلب با ته رنگ آبی استفاده کنید .

استفاده از رژلب های صورتی رنگ با تن آبی دندان هایتان سفیدتر و روشن تر به نظر می رسد . اگر می خواهید از رژلب همیشگی تان استفاده کنید روی آن برق لب آبی رنگ بزنید . برق لب های آبی درخشش آبی ظریفی دارند که می توانید روی هر رژ لبی بزنید.

از سایه های سرد استفاده کنید

برای این که دندان هایتان سفید تر به نظر برسد از سایه های سرد مانند بنفش ، سبز یا خط چشم آبی استفاده کنید . وقتی روی پلک تان از این رنگ سایه استفاده کنید خطای دیدی ایجاد می کنید که زردی دندان هایتان پنهان می شود .

کرم پودر برنزه را فراموش نکنید

از کرم برنزه برای سفید به نظر رسیدن دندان هایتان استفاده کنید . تسا مک کالو ، آرایشگری در بوستون می گوید : با ترکیب یک فونداسیون مات یا کره برنزه در زیر استخوان گونه و پایین پل بینی با یک رنگ تیره تر از رنگ پوست تان ، دندان هایتان را سفیدتر نشان دهید . با استفاده از کرم برنزه کننده دندان هایتان درخشش جذابی خواهد داشت و سفیدتر از قبل نشان داده می شود .

توت فرنگی بخورید

توت فرنگی تاثیر زیادی برای درخشان جلوه دادن دندان ها دارد . درواقع توت فرنگی به صورت طبیعی دندان هایتان را سفید می کند و با نام سفید کننده ی طبیعی دندان شناخته می شود . این میوه حاوی مقدار زیادی ویتامین سی است که باعث از بین بردن پلاک دندان می شود و یک قابض طبیعی به منظور حذف لکه های دندان می باشد .برای این منظور می توانید از میوه ها و سبزیجات دیگری چون سیب و کرفس استفاده کنید.

همچنیندر این مورد خواندن مقاله "سفید کننده های طبیعی دندان" و "چند راه آسان برای سفید نگه داشتن دندان ها" و "چند راه بی نظیر برای داشتن دندان های سفید" را به شما پیشنهاد می کنیم.

منبع :

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام