طرز تهیه شیرینی هویج و بادام -

آکابانو

,شیرینی هویج و <a style='color:#000' title='بادام' href='http://www.akairan.com/health/hooboobat-tanagholat/5974.html'>بادام</a>, طرز تهیه شیرینی هویج و <a style='color:#000' title='بادام' href='http://www.akairan.com/health/hooboobat-tanagholat/5974.html'>بادام</a>, درست کردن شیرینی هویج و <a style='color:#000' title='بادام' href='http://www.akairan.com/health/hooboobat-tanagholat/5974.html'>بادام</a>,[categoriy]

آکابانو: طرز تهیه شیرینی هویج و بادام

تجربه سرمای زمستان با شیرینی هویج و بادام

به گزارش آکابانو حال که سرما کم کم دارد خودش را به ما نشان می دهد، باید سعی کنیم چیزهای گرم بخوریم. در این مطلب طرز تهیه یک نوع شیرینی را به شما آموزش می دهیم که هویج و زنجبیل باعث گرمی آن شده است.

مواد لازم برای شیرینی هویج و بادام :

پودر شکر 125 گرم
هویج رنده کرده 2 عدد بزرگ
زنجبیل تازه رنده کرده 1 قاشق چایخوری
بادام خردکرده 150 گرم
آرد 300 گرم
نشاسته گندم 2 قاشق سوپخوری
بکینگ پودر 1 قاشق چایخوری
تخم مرغ 2 عدد
کره 125 گرم
پودر پسته 2 قاشق سوپخوری

طرز تهیه شیرینی هویج و بادام :

پودر شکر و هویج را در ظرف مناسبی بریزید و روی اجاق بگذارید تا هویج نرم شود. زنجبیل و بادام را بیفزائید. حالا آرد، نشاسته و بکینگ پودر را الک کنید، در مرکز آن حفره ای ایجاد نمائید و به آرامی مواد را با یکدیگر مخلوط سازید. آن گاه تخم مرغ و کره نرم شده را بیفزائید تا خمیر نرمی حاصل شود.

اکنون چانه های کوچکی از خمیر درست کنید و آن ها را به شکل دایره باز نمائید. حالا قدری از مخلوط بادام و هویج را در وسط هر یک از خمیرها بگذارید و لبه های هر یک را به هم بچسبانید.

اکنون خمیرهای آماده را در سینی چرب کرده بچینید و شیرینی را به مدت تقریبی 25 دقیقه در فر (تاون) گرم شده با دمای 180 درجه سانتیگراد بپزید. اینک شیرینی را روی پنجره سیمی خنک سازید و آن را با پودر پسته تزئین نمائید.

منبع :shekarestan22.blogfa.comپخت انواع کیک و شیرینی

  • شیرینی بژی
  • شیرینی میکادو مخصوص عید
  • شیرینی زنجبیلی بدون فر
  • شیرینی رولت گل سرخ
  • شیرینی مخصوص عید فطر در عراق
  • شیرینی نخودچی - شیرینی عید

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام